Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Жертвами комунальної блокади стали кількасот жителів Білої Криниці

Жертвами комунальної блокади стали кількасот жителів Білої Криниці

Жертвами комунальної блокади стали кількасот жителів Білої Криниці. Уже два місяці їхні багатоповерхівки відключені від водопостачання. За борги - кажуть комунальники. Люди ж відрами носять воду. Щодня по кілька десятків літрів. І чекають - поки вона потече із кранів.

Рік тому Наталія Бабась придбала квартиру у селі Біла Криниця поблизу Рівного. Каже про проблеми з водою у місцевих багатоповерхівках чула, однак і не думала що все так серйозно. Вже другий місяць ранок родини розпочинається з прогулянки по воду. Відро води набрано і Наталія піднімається на четвертий поверх. Виливає воду у бочку, обовязково у бачок, і трохи залишає щоб нагріти у каструльці нагріти. Господиня розповідає, у водопровідних кранах вже павуки живуть, а вода і не капне.

Наталія розповідає, у таких умовах живуть усі мешканці багатоповерхівок у Білій Криниці. Скарги до місцевих комунальників та сільської ради не допомагають . Про проблеми людей чиновники знають, минулого тижня приїздили подивитися як працює водонапірна башта, однак на запитання коли буде вода -сантехнік так і не відповів. У місцевому підприємстві Комунальник, куди мешканці і писали скарги - говорити зі знімальною групою відмовилися. Аргумент один - нехай люди погасять борги - 60 тисяч гривень. Тож коли у кранах багатоповерхівок у Білй Криниці зявиться головне джерело життя невідомо.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: