Весільний букет, як символ довгого і щасливого життя, повинен бути вибраний і подарований нареченій нареченим. Це традиція. Щоб букет ідеально вам підійшов, можна шепнути коханому на вушко деякі тонкощі його вибору.

Високим і струнким нареченим майстри - флористи радять вибрати спадаючі букети - "водоспад», «краплю» або «муфту», які підкреслять переваги фігури, високий зріст і тонку талію.

Мініатюрна наречена буде абсолютно прихована під таким букетом, тому для неї найкраще підійде букет - кулька на портбукетниці. Необхідно пам'ятати також і про відповідність букета весільним аксесуарам, ювелірним прикрасам, вінку і фаті і т.д. Одним словом, букет повинен бути красивий, але при цьому ідеально поєднуватися з фігурою, зростом нареченої і її нарядом.

Букет до образу нареченої Флористи зазвичай цікавляться, якій нареченій будуть подаровані квіти, тому що від образу нареченої, від кольору очей і волосся, від її віку і характеру залежить, з яких кольорів буде складений букет, якими стануть його форма і гамма кольорів.

Квіти в зачісці нареченої Таємничий і загадковий вигляд нареченій додає не тільки красивий, вишуканий букет. За допомогою оригінальних аксесуарів у весільній зачісці можна повністю перетворити навіть найскромніший наряд. Ефектно виглядає велика асиметрична квітка або розсип дрібних бутонів, вплетених у волосся нареченій.

Бутоньєрка для жениха Бутоньєрку прийнято носити на лівому лацкані, просмикнувши в спеціальну петлю. Якщо петлі немає, можна закріпити квітку зверху на лацкані. В якості бутоньєрки необов'язково повинна виступати одна квітка - це може бути ціла флористчна композиція. За традицією, бутоньєрка складає пару з букетом нареченої.

Як кидати букет? Здавалося б, немає нічого простішого, ніж кинути букетик: після закінчення весільної церемонії обернутися спиною до гостей і перекинути його через себе. Впіймати букет - завдання подруг. Проте і тут є свої секрети. Можна замовити букет - дублер, який буде достатньо легким, щоб впіймати його і втримати в руках. Він не розсипеться і не зіпсує плаття, а подруга, що впіймала букет, зможе зберігати його до дня свого весілля.

Прикраса столу Головною прикрасою на весільному банкеті є квіти. На великому довгому столі краще розташувати декілька невисоких композицій або зробити квіткову доріжку. Якщо стіл круглий - квіти поміщають в центрі. На столах, розставлених у вигляді букв Т або П, розташовують декілька однакових квіткових композицій. Можна використовувати простір усередині букви П, встановивши додаткові підставки для квітів. Перед місцями нареченого і нареченої дуже ефектно і урочисто виглядає квіткова композиція. http://kapitan.ua/category/naduvnye-lodki/

Оформлення весільного кортежу Сучасне весілля - це ретельно відпрацьована театральна дія, важливу роль в якому виконують автомобіль і його флористчне оформлення.

Капризи весільної моди Якщо говорити про класичний букет, який найчастіше замовляють наречені - це букет на портбукетниці. Багато в чому вибір нареченої пояснюється зручністю: у букета пластмасова ручка, він легкий і його можна перевертати. Найпопулярніші квіти - це троянди. Білі, кремові і рожеві тони переважають над іншими. У Європі мода на букети в портбукетницях сходить нанівець. Набагато популяріші там квіти на власних квіткових ніжках. Щоб їх зручно було тримати в руках, ніжки обмотують стрічками. Відсутність пластмаси і дроту у весільному букеті свідчить про прагнення прогресивної Європи до всього натурального.

Джерело http://buket.ck.ua