Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
“Рівне 1” покаже фільм про стародавній Острог

“Рівне 1” покаже фільм про стародавній Острог

Цієї суботи в ефірі Першого місцевого — прем’єра наступного, п’ятого фільму Руслани Броновицької з циклу «Сім чудес Рівненщини» в рамках однойменного спільного проекту Видавничого дому «ОГО» та телерадіокомпанії "Рівне 1".

Новий фільм присвячений “Волинським Афінам”. Саме так із XVII ст. називають стародавній Острог, який упродовж віків був освітнім та культурним центром українських земель. Тут у 1576 році постала Острозька слов’яно-греко-латинська академія — перша вища школа в Україні.

Нагадаємо, що фільми з циклу «Сім чудес Рівненщини» виходять на каналі «Рівне 1» щомісяця, починаючи із грудня минулого року. Глядачі вже побачили фільми, присвячені вузькоколійній залізниці «Антонівка-Зарічне», Корецькому Свято-Троїцькому жіночому монастирю, Дубенському замку та Свято-Троїцькому чоловічому монастирю (с.Межиріч Острозького району).

П’ятий фільм із циклу «Сім чудес Рівненщини» можна переглянути у суботу, 31 травня, о 19.30 та в неділю, 1 червня, о 17.30 на каналі «Рівне 1». Текстову версію фільму та фотогалерею буде розміщено на Рівненському інформаційному порталі www.ogo.ua, а відео - на нашому сайті

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: