21 травня православна церква вшановує апостола Іоанна Богослова, одного з учнів Ісуса Христа. Які традиції та прикмети пов’язані з цим днем читайте нижче.

 Іоанн Богослов відомий своїми "Одкровеннями Іоанна Богослова", завдяки яким світ дізнався про божественні одкровення. Іоанн Богослов був одним з улюблених і відданих учнів Ісуса Христа і прожив він довше за всіх. Апостол і Євангеліст Іоанн Богослов є покровителем авторів, редакторів, видавців і всіх, хто причетний до книг.

Смерть Іоанна Богослова була дуже загадковою, саме 21 травня він зібрав своїх учнів і наказав їм закопати себе живцем в могилі, учні не посміли ослухатися, але коли через кілька днів повернулися на це місце, нікого в могилі не виявили. Щороку, 21 травня з могили Іоанна Богослова виступає тонкий прах, який здатний зцілювати від найстрашніших недуг.

Читайте також: Подарунки на хрестини: що повинні подарувати хресні батьки дитині

Це свято не відноситься до двунастих великих свят, але православні християни дуже шанують цього апостола і приходять до нього за допомогою і зціленням. Відомо, що за життя Іоанн Богослов прославився чудесами, він зціляв людей.

Що потрібно зробити в цей день

Сходіть на службу до церкви і помоліться апостолу, попросіть у нього захисту і заступництва. Якщо не виходить піти до церкви, помоліться перед іконою Іоанна Богослова вдома, якщо молитва буде щирою, вона все одно буде почута.

Православні християни вірять, що молитва Іоанна Богослова може врятувати від отруєння, адже коли його хотів отруїти римський імператор, на апостола отрута не подіяла і він залишився цілий і неушкоджений.

У день пам'яті Іоанна Богослова ви повинні бути щирі і милосердні, обов'язково допоможіть ближньому і тим, хто цього потребує, тільки від щирого серця і з чистими помислами.

Читайте також: 5 джерел удачі і позитивної енергії у вашому домі

Якщо провести цей день правильно і помолитися апостолу, то можна знайти не тільки його заступництво і захист, а й самого Господа. Тільки все має йти від чистого серця.

Що не можна робити в цей день

У цей день заборонено вживати спиртні напої, злитися, гніватися і лихословити, важливо провести це свято в гармонії з собою і оточуючими людьми.

У цей день категорично не можна гадати і здійснювати будь-які інші ритуали.