Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
В’їзд у центр Рівного зроблять платним

В’їзд у центр Рівного зроблять платним

За тисячу гривень через центр Рівного. Стільки за перепустку для проїзду головною вулицею від Свято-Покровського собору до пивзаводу, ймовірно, платитимуть з квітня водії. Таку ідею подав голова бюджетної комісії Рівнеради Сергій Паладійчук. Платитимуть усі, крім громадського транспорту. Як ініціативу сприйняли інспектори ДАІ та водії — цікавився Ігор Шумик.

Міська влада хоче зробити проїзд центральною частиною Рівного платним. Щоправда, таке нововедення вступить у дію не раніше квітня — каже головний ідейний натхненник платного проїзду. Переконує, що бюджет, а отже й місто отримає від цього немалий прибуток. Розраховує на два мільйони гривень. Додає: дозвіл з фотографією водія знаходитиметься на лобовому склі автомобіля.

Нині перепустка коштує 86 гривень. Проте купують її нечасто. Лише 250 водіїв мають такі документи. Але центром рухається вдесятеро більше автомобілів, розповідають ДАІшники. Вони фіксують до трьох десятків таких порушень вдень. Тому не проти платного проїзду.

Іншої думки водії. Тисячу гривень вони вважають великою сумою, і купувати проїзні не збираються. Тому порушників, ймовірно, ще побільшає. Втім, остаточно вирішити, чи платитимуть водії за проїзд центральною частиною Рівного, мають міські депутати на сесії Рівнеради.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: