Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Будівельники Рівного чекають на допомогу міської влади

Будівельники Рівного чекають на допомогу міської влади

Без грошей, без замовлень і в постійному застої ось уже півроку перебуває будівельна галузь. Самотужки будівельникам Рівного видряпатися несила. Вони втрачають заробіток і працівників. Та очікують на допомогу міської влади. Чи дочекаються? Знає Ігор Шумик.

Він — будівельник усе життя. Кілька років тому заснував власну компанію. Каже, що й людям робочі місця, і Рівному перукарні, їдальні та будинки створює. Однак уже півроку нічого не будує, через це й колектив зменшується.

Зустрітися з представниками міської ради прийшли керівники майже ста будівельних фірм. Проте у всіх проблеми одні. А самотужки справлятися вже несила.

Скільки ще стоятиме будівництво — невідомо. Прогнозувати не береться ніхто. Єдиний шлях чиновники вбачають у довготривалих кредитах, яких нині не видають. А ще обіцяють спростити процедуру отримання різноманітних дозволів на будівництво.

Гроші люблять тишу, кажуть економісти. Проте мовчати будівельники втомилися, тому чекають або якихось спеціальних кредитів чи замовлень, або просто збанкрутують.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: