Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівненському диспансері тривають конфлікти  лікаря з підлеглими

У Рівненському диспансері тривають конфлікти лікаря з підлеглими

Скарги, образи і навіть погрози судом звучали у четвер на зборах трудового колективу Рівненського диспансеру радіаційного захисту населення. Три роки медзаклад був без головного лікаря. Ще у 2005-му проти Володимира Баюна порушили кримінальну справу за фактом розкрадання державних коштів. Втім, торік справу закрили, а Баюна поновили на посаді. Відтоді у головного лікаря почалися конфлікти із підлеглими. Свідком одного була й Марина Попова.

Хто — оплесками, а хто — обуреними вигуками. Так зустрічав колектив головного лікаря диспансеру Володимира Баюна. Частина медиків звинуватила його у непрофесійності та тиранії. Лікарі констатують: нервова напруга у колективі досягла апогею.

За годину обговорення збори перетворилися на взаємне поливання брудом. Звинувачували головного лікаря навіть у сексуальних домаганнях. Однак про це заявити ніхто з нібито постраждалих не наважився.

Один з небагатьох представників влади, хто прийшов на зустріч з колективом, був голова фракції УНП в облраді Василь Червоній. Він порадив головному лікарю подати свою кандидатуру на затвердження сесії. Однак додав: сам Володимира Баюна не підтримає.

Кілька годин суперечок, та конкретного рішення медики так і не прийняли. Найвірогідніше, зберуть засідання профкому. Там і з'ясують, чи оголошувати недовіру Володимиру Баюну. Але остаточне слово скажуть депутати обласної ради.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: