Перша домашня гра, перша перемога та вперше без пропущених голів. Мова про Рівненський Кардинал. Цього сезону команда за 4 матчі здобула 2 перемоги. Крайня проти львів'ян. Як усе було - далі.

Рідні стіни допомагають. Кардинал-Рівне нарешті провів свою першу домашню гру у новому сезоні. В гості завітав львівський in.it, який ще не перемагав у новому чемпіонаті. Тож рівняни після приголомшливої поразки у поєдинку минулого туру проти "Харкова" намагалися реабілітуватися.

Команда Олександра Бондаря домінувала на паркеті, але тривалий час не могла реалізувати свою перевагу у цифри на табло. Навіть, коли гості грали із п’ятьма фолами упродовж семи заключних хвилин першого тайму.

Голи пішли по перерві. Роман Горпинич виконав кутовий з лівого флангу, Євген Ланко пробив і м‘яч після рикошету влетів у сітку воріт гостей – 1:0. А ще за шість хвилин Дмитро Скибчик п‘яткою виконав передачу на хід Владиславу Сорокіну і той підсік м‘яча над голкіпером – 2:0.

Відтак, перша домашня перемога рівнян у новому сезоні і перший у чемпіонаті поєдинок без пропущених м’ячів.