25-річний Володимир Колодяжний родом із села Ілляшівка Острозької громади. Життя Героя обірвалося 21 січня 2023 року на Луганщині. Під час виконання бойового завдання, внаслідок гранатометного обстрілу він отримав поранення несумісні з життям.

Володя був добрий, щирий, привітний, завжди приходив на допомогу. 2014 року був призваний до лав ЗСУ і захищав Україну в зоні Антитерористичної операції на сході України, - розповідає сестра загиблого Олена.

Вона ініціювала збір підписів до петиції про "Присвоєння почесного звання "Герой України"(посмертно) військовослужбовцю 1-ї окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна в/ч А4044 молодшому сержанту Колодяжному Володимиру Сергійовичу 26 липня 1997р.н"

Шановний пане Президент, прошу Вас розглянути петицію про присвоєння почесного звання Герой України (посмертно) військовослужбовцю,молодшому сержанту Колодяжному Володимиру Сергійовичу який, з 1 травня 2022р, став на захист країни і стояв до останнього подиху, - пише авторка петиції.

Підписати петицію №22/195914-еп можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/195914

Читайте також: Жителів Рівненщини просять підтримати петицію про присвоєння звання «Герой України» (посмертно) Вадиму Кузьмичу