фото ілюстративне
В області уже працює 31 сучасний навчально-практичний центр.

 Нещодавно Рівненська ОВА підписала і меморандум про створення першого в Україні Центру професійної досконалості. Там можна перекваліфікуватися, підвищити кваліфікацію, пройти стажування чи навчання за короткостроковими програмами всім бажаючим.

"Дякуючи нашій послідовній діяльності в цьому напрямку, на Рівненщині 42% випускників шкіл вже вступають до закладів професійної освіти. Цей показник один з найвищих в Україні", - зазначає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Саме тому в області відкривають навчально-практичні центри при закладах профтехосвіти. Більше того, у трикутнику: «влада - бізнес – освіта» готують фахівців під конкретні підприємства. Які по завершенню навчання матимуть гарантоване робоче місце. Цей проєкт назвали «Rivne work hub» і вже змінили регіональне замовлення під робітничі професії для 989 роботодавців області. Лише цього року навчання в центрах пройшли вже понад 5 тисяч осіб.

Мета - зробити профтехосвіту затребуваною. Як у скандинавських країнах, де біля 75% учнів здобувають саме робітничі професії. Адже зайняті руки ніколи не опустяться.

Читайте також: Перспективи профільної освіти: що чекає Костопільську громаду