У Рівненському районі, від Карпилівки до Клеваня, триває ямковий ремонт дороги. Шляховики вже вкотре ремонтують цей напрямок. Кажуть, багато водіїв кепкують. Мовляв, погода не сприятлива для ремонту. Втім дорожники пояснюють, у зимовий період ямкові ремонти роблять холодним асфальтом. Чи варто чекати капітального, дивіться далі у сюжеті.

Володимир часто їздить у напрямку Луцька. Каже, дорога постійно потребує ремонту. Не встигнуть ями залатати - вони знову з'являються.

Сьогодні вкотре триває ямковий ремонт біля Зорі. Організували реверсивний рух. Адже потік біля десяти тисяч автомобілів за добу.

Ями, які ще вчора були засипані відсівом, очищають і асфальтують.

А так, вкотре змушені латати ями, аварійний ямковий ремонт на дорозі Устилуг - Луцьк - Рівне, триває від Карпилівки до кордону з Волинською областю. Дорожники кажуть, багато водіїв кепкують, мовляв, несприятлива погода для ремонту.

Але є й ті, хто ставиться з розумінням. Мовляв, краще аварійний ремонт дороги, ніж залишитись без коліс.

У службі автомобільних доріг кажуть, грошей на капітальний ремонт дороги не має бо війна. Єдиний порятунок зараз - ямковий ремонт.

Доріг багато - грошей мало. У пріоритеті зараз ремонт шляхів, де де рухається від семи тисяч авто за добу. Автошлях Н-22 у цьому списку. Кажуть, основні роботи по його ремонту будуть відбуватися в сприятливий погодній період, за сухої погоди, гарячим асфальтуванням. Впевнені тоді дорожнє полотно буде більш витривале. 

Читайте також: "Бронювання військовозобов'язаних": У Рівненській ОВА визначили перші критично важливі підприємства