Про це розповів директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник. За його словами, побільшало й тих, хто здавав кров вперше.

«Ми повинні постійно мати запас препаратів крові. Його визначаємо спільно з МОЗ та іншими службами. Тому хочемо бачити вмотивованих донорів. Кожна здача крові допомагає врятувати три життя, - пояснив директор профільного департаменту. - У нашому Центрі препаратами крові забезпечують не лише жителів Рівненщини, а й прифронтові області».

Також Олег Вівсянник додав, що Рівненський обласний центр служби крові - єдиний в області заклад, де є цілісний ланцюг від забору і до виготовлення препаратів. Опрацьована й логістика доставки. Загалом тут можна зустріти від 70 до 100 донорів щодня.

Окрім того, у центрі обладнали укриття, де встановили 2 крісла для донорів та резервне живлення електроенергії. Також нещодавно від закордонних колег отримали автомобіль, який вже переобладнують. Відтак, виїзні бригади незабаром зможуть дістатися у віддалені населені пункти. 

Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА.

Читайте також: Британські парамедики передали для рівненських рятувальників сучасний реанімобіль (ФОТО)