Наразі на Рівнеенщині понад 41 % житлових будинків Рівненщини обслуговується ОСББ. Це один із найвищих показників в Україні.

 Про це під час семінару з головами багатоквартирних будинків начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Ми сьогодні воюємо на різних фронтах. Основний – це військовий, але не менш важливий – економічний та енергетичний. Самостійність та незалежність має бути у всіх сферах. В області спостерігається позитивна динаміка збільшення ОСББ. За час війни утворено 39 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», - зазначив Віталій Коваль.

Велику частину семінару «Енергоефективність. Безпека. Війна» присвятили темі безпеки в багатоквартирних будинках в умовах війни. Представники ДСНС розповіли про алгоритм дій голів ОСББ у різних надзвичайних ситуаціях.

Очільник області також додав, що попри всі перешкоди та воєнний стан, Рівненська ОВА зберегла всі програми підтримки багатоповерхівок і планує їх розширити. Лише для учасників програми «Енергодім» заклали цього року в обласний бюджет 3 млн гривень. Питання енергоефективності, заощадливості та сталості – лишаються пріоритетом.

Читайте також: Співробітники ДСНС розробили рятівні QR-коди для голів та мешканців ОСББ (ВІДЕО)