Із 1 серпня шестеро інтернів розпочали навчання на базі КНП ЦПМСД "Ювілейний" Рівненської міської ради. П’ятеро із них — це студенти Луганського медичного університету, один — Тернопільського національного медичного університету.

 Про це інформує Рівненська міська рада.

“Нам дуже приємно і почесно навчати молоде покоління. Адже, наприклад, минулого року ми не мали інтернів, а цьогоріч відразу шестеро. Примітно, що усі вони іще після третього курсу працювали медсестрами та медбратами, тобто вже мають певний досвід і упевнені у своєму бажанні працювати в медицині,” - відзначила головна лікарка закладу Вікторія Покоєвчук-Зрайко.

Усі інтерни — лікарі загальної практики-сімейної медицини. Їх вже “посвятили” у колектив та ознайомили із базою закладу. Також визначилися із кураторами — це керівники амбулаторій, керує практикою — заступник головного лікаря з медичної частини Микола Долик.

Окрім того інтернам подарували літературу, яка стане у нагоді в щоденній роботі.

“Інтернатура поділена на дві частини, першу вони проходитимуть на нашій базі, а другу — у своїх навчальних закладах. У нас вже розпочалася активна робота, зокрема Микола Долик вже провів тренінг "Міжнародна класифікація первинної медичної допомоги ICPC-2", окрім того долучатимемо їх до наших освітніх заходів та до роботи з ВПО в рамках програми «Підтримка забезпечення соціально-психологічної та медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, що постраждали від війни росії проти України» від Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», - відзначила Вікторія Покоєвчук.

Читайте також: На Рівненщині стали частіше одружуватися