Коханий чоловік, люблячий син, добрий батько та щирий друг. Таким пам’ятатимуть Олександра Чайку рідні та близькі.

Олександр Чайка народився у Рівному, навчався у 23 місцевій школі, за тим – в Інституті інженерів водного господарства. За тим багато працював закордоном. Але все змінилося, коли народився старший син.

Тоді Олександр розпочав власну справу, став підприємцем. Разом із другом відкрили магазин електротоварів. А в родині народилося іще двоє діток.

«Ви сім’я, тож маєте бути один за одного, завжди триматися разом,» - повторював він 18-річному Євгену, 14-річній Олександрі та 9-річному Валерію.

Коли ж розпочалася війна, Олександр не лишився осторонь. Всіляко допомагав волонтерам, військовим, особливо з електротоварами, з чим безпосередньо працював.

«Саша був дуже щедрою людиною, яка нікому ніколи не зробила нічого поганого. Він завжди прагнув допомогти, підтримати, іноді навіть на шкоду собі, але для інших був готовий зробити все,» - розповідає дружина Героя Надія.

А згодом Олександр Чайка й сам отримав виклик до військкомату.

«Він дуже любив гори та лижі. Розповідав, що служить з хлопцями, які родом із Закарпаття, тішився новими знайомствами, і ще так багато хотів зробити, коли повернеться додому…» - продовжує Надія.

Йому було лише 48. Попереду багато планів, мрій, сподівань і жодної темної думки…

Старший лейтенант Олександр Чайка загинув у бою за Батьківщину 22 липня поблизу села Успенівка Запорізької області.

Прощання із Олександром Чайкою відбудеться сьогодні, 26 липня, о 10.00 на площі перед Свято-Покровським собором. Поховають його на кладовищі «Нове». 

Нагадаємо, в неділю, 24 липня, у Рівному прощались з Павлом Мельничуком, який загинув 18 липня поблизу Авдіївки, внаслідок мінометного обстрілу.