Фото - Ira Farenyk
Йдеться про Олександру Канкрову. Рада Національного Реєстру рекордів України готова визнати цей рекорд, щоправда для цього потрібно зібрати певну суму.

Дівчинка, якій лише п'ять років - разом з українською командою альпіністів здійснила сходження на гору Лайла у Грузії (висота 4009м).

Для завершення фіксації рекорду лишився останній, але важливий крок - фінансовий. Який вимагає 25000 грн (державний збір (19450грн) + робота службовців (біля 5000 грн). 

"Буду вдячний за допомогу у зборі цієї суми, бо у альпінізмі не прийнято зупинятися на пів дорозі." - зазначив у дописі батько дівчинки Ілля Канкров.

Якщо вдасться зібрати кошти до 5го лютого то вручення сертифікату стане ще одним подарунком на її День народження. Допомогти фінансово можна за реквізитами банківського рахунку її батька - 4149 6293 5132 0833 - Канкров Ілля Миколайович

Нагадаємо, 6 листопада уродженець Вараша Микита Балабанов зі своїми двома товаришами підкорили досі неприступну вершину у Гімалаях. Вони піднялись на гору Аннапурну ІІІ. Висота її 7 555 метрів. Як їм це вдалося зробити - чоловік розповів журналістам "Рівне 1" особисто.

Читайте також: На Рівненщині продовжать розширювати мережу ЦНАПів.