Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Учора, у день міста, в Дубровиці відкрили спортивно-оздоровчий комплекс. Споруда розрахована на понад 350 глядацьких місць.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, це лише перша черга об’єкту - великий зал для ігрових видів спорту, ринг для боксу та тренерські кімнати. Наразі кожен бажаючий може пограти тут баскетбол, футбол, зайнятися боксом чи просто фізичними вправами.

«Як спортсмен із багаторічним досвідом, я розумію наскільки важливо, аби в кожному куточку області були усі необхідні умови для занять фізичною культурою. Наше завдання: будувати здорову країну. Саме «Здорова країна» - нова програма Президента Володимира Зеленського, яка включає розвиток масового спорту і фізкультуру. А це - нові професіонали, переможці, здорова нація. Переконаний, у Дубровицькому спорткомплексі виросте майбутній олімпійський чемпіон», - звернувся до громади Віталій Коваль.

У планах - облаштування стадіону на вулиці з п’ятьма легкоатлетичними доріжками. Нагадаємо, спорткомплекс будується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Для нашої громади – це дуже масштабна подія напередодні 30-річчя Незалежності України. Ми можемо мати розбіжності у політиці, розвитку економіки чи громади. Проте, нас об’єднує вболівання за дітей і молодь. Тому дякую усім, хто долучився до будівництва цього «храму» спорту», - зазначив голова громади Богдан Микульський.

Читайте також: Дубровиця сьогодні святкує 1016-річчя з дня заснування міста (ФОТО)