Часто буває, що вдома ніяк не можемо знайти потрібну річ, хоча впевнені, що вона десь є. Тому, ми підготували для вас незвичайні способи пошуку, якими користувалися ще наші предки. Адже, люди вірили, що якщо в будинку щось загубилося, це не з проста, це витівки домового.

 Вірити таким ритуалам чи ні - справа ваша, але, спробувати однозначно варто.

1. Попросіть домового  допомогти вам в пошуку зниклої речі такими словами: «Домовик, домовик, погрався і віддай». Річ незабаром знайдеться - просто попадеться вам на очі.
 
2. З вечора поставте в затишному кутку чашечку молока і печиво - частування для домовичка - і попросіть його, щоб підказав, де шукати пропажу. Підказка прийде до вас уві сні.
 
3. Чайну чашку перекиньте на блюдце догори денцем і уявіть, що ви зловили в чашку зниклу річ, як в пастку. Незабаром те, що шукаєте, знайдеться.
 
 
4. Закрийте очі і подумки з'єднайте себе і зниклу річ срібною ниткою. Потім уявіть, як ви притягуєте на цю ниточку зниклу річ до себе.
 
5. Відпустіть зниклу річ - перестаньте зациклюватися тільки на ній і перевертати весь будинок в її пошуках. Якщо вона потрібна не терміново, забудьте про неї взагалі на кілька днів і річ знайдеться сама по собі.
 
6. Пошуки навпаки. Почніть шукати іншу річ, а ця знайдеться абсолютно несподівано, дуже часто такий метод спрацьовує.
 
7. Ввечері перед сном зав'яжіть на ніжки стільця носовичок. Інформація про те, де шукати пропажу, прийде до вас вранці.