Підв'язування винограду просто необхідне. В лежачому положенні пагони і грона вражають хвороби і шкідники, та й доглядати за ними дуже складно. Хоча є країни, в яких виноград вирощують без підв'язки, але там особливі кліматичні умови.

Ще одна мета підв'язки — правильно розподілити лози по шпалері.

Розрізняють два види підв'язки:

  • Суха — підв'язка визрілих здерев'янілих пагонів.
  • Підв'язка вегетуючих молодих пагонів, або, як її називають, зелена підв'язка.
  • Якщо пройтися по ділянках з виноградом, у більшості лози підв'язані вертикально. Це дуже шкідливо для винограду і врожаю. Річ у тім, що при такій підв'язці нікуди буде розміщувати зелений приріст — лози і так вже зайняли всю площу шпалери. Якщо ж лози підв'язувати горизонтально на 1-2 дроті шпалери, тоді ситуація зовсім інша. Молодим паросткам залишається майже 2 м шпалери, щоб рости і займати житлоплощу.

До того ж при вертикальній підв'язці у винограду проявляється вертикальна полярність. Тобто нормально ростуть верхні два-три пагони, нижні ж не розвиваються, а отже, величезний недобір врожаю.

Якщо підв'язати лози дугами — це вже краще, але все одно недобре. Найбільш сильні пагони будуть на дузі, інші недоотримають харчування. Тому пагони підв'язують горизонтально або під невеликим кутом до 45°. Тоді пагони на них будуть розвиватися рівномірно і врожаї будуть максимальні.

Вплив підв'язки помітний, навіть коли дозріває урожай. Цукристість ягід на лозах, підв'язаних горизонтально або під кутом 45°, вище, ніж на лозах, підв'язаних вертикально.

Довгі, здерев'янілі пагони підв'язують в декількох місцях, особливо надійно — на кінцях пагонів, щоб вони не гуляли під вагою грон. Але перетягувати лози неприпустимо. Підв'язки мають бути еластичними або мати зазор, щоб лоза могла товщати і не перетягувалась.

Важливо підв'язати лози до того, як на них виросли довгі пагони, які легко обламуються. Тоді і робота проходить швидше, і побічної шкоди менше. 

Джерело