Існує дуже багато прикмет, які пов'язані з дітьми, якщо ви прислухаєтеся до них, зможете багато чого зробити, щоб ваш малюк був завжди здоровим та щасливим.

В народі існують різні дитячі прикмети про ваших улюблених малюків. Вони допоможуть дізнатися, що чекає в майбутньому чадо і дадуть можливість розібратися, яким чином до малюка притягнути здоров'я, удачу і щастя.

Забобони про час народження

Чимало прикмет пов'язано з новонародженими, з дітьми постарше і звичайно ж з їх появою на світ.

  • Малюк з'явився на світ між дванадцятьма годинами ночі і дванадцятою годинами дня — буде розвиватися дуже швидко, буде талановитим і розумним.
  • Народився навесні або влітку — життя буде легким, характер поступливим.
  • Народжений взимку буде холодний до людей, йому буде важко виявляти свої емоції.
  • Дитина з'являється на світ восени, характер буде бойовим.
  • Позитивна прикмета для дітей та їхніх батьків, якщо дитина народжується на молодий Місяць. Віщує довге щасливе життя для дитини, дуже міцне здоров'я.
  • Щастя буде супроводжувати дітей, які народилися 1 числа.
  • Народилася дівчинка, у якої багато волосся на тім'ячку, наступним жінка народить хлопчика.
  • Після народження показувати чужим людям малюка не можна, слід чекати до двох місяців — можуть наврочити.

Дитячі повір'я про здоров'я

Не можна доїдати за дитиною, краще викинути, залишити до наступного разу, в іншому разі здоров'я його віднімете.

За старою прикметою, коли дитина починала ходити, мати мала між ступнями в повітрі провести ножем. Це говорило про те, що вона рве невидимі нитки, якими її ніжки могли бути пов'язані.

Випав перший зубик викиньте його в багаття, щоб відігнати зло і зберегти здоров'я. Не можна прати або митися в тій воді, в якій вже купали дитину — буде постійно боліти. У ступні дитину цілувати не можна — пізно піде, в щоку теж — зуби довго не проріжуться.

Не можна дивитися на сплячого малюка, інакше почне заїкатися.

Не дозволяйте дитині сідати на стіл, хвороби і біди притягнете.

Якщо дитина страждає безсонням (це стосується і дітей, і дорослих), помийте її водою, в якій після вечері були ложки. (Ложки помити, а в окремій посудині чистій воді прополоскати). Обличчя витріть подолом.

Прикмети на щастя дітям

З маленьким малюком одночасно в дзеркало дивитися не можна. В іншому випадку щастя піде. Щоб притягнути багатство до дитини протягом перших кількох років життя кладіть у ванночку срібну прикрасу.

Хрещення — важливий день в житті кожного віруючого і з цим днем пов'язано чимало прикмет. Щоб дізнатися, яким буде ваше чадо, зверніть увагу на його поведінку при ритуалі. Якщо кулачки стиснуті, зросте жадібним, якщо ні, то добрим і простодушним.

Вважалося, що якщо зловити сонечко, попросити виконати якесь бажання, а то воно обов'язково здійсниться. Серед сучасних прикмет, які популярні серед дітей, є прикмета про щасливий білет. Вважається, якщо розділити номер квитка на дві рівні половини, і сума перших чисел дорівнює сумі других, щось хороше станеться найближчим часом.

Щасливим вважався хлопчик, який схожий на маму чи дівчинка, яка схожа на тата. Згідно з прикметами, не можна вивішувати на ніч білизну дитини на мотузці, з речами можуть трапитися різні неприємності: їх можуть заговорити, забруднити, зрештою вони запорошаться.

Особливим, щасливою вважалася сьома дитина народжена в сім'ї. Люди вірили, що вона володіє магічними здібностями. Такий же унікальний дар у малюка, який народжувався вперед ногами.

Народився «в сорочці» — щасливчик. В даному випадку це частина дитячого місця у вигляді тонкої плівки. Люди навіть зберігали цю «сорочку», щоб вона все життя охороняла людину. Вважалося, що якщо з нею щось трапиться, то захист дитини завалиться.

Для здоров'я, щастя, багатства кожній дитині мали подарувати срібну ложечку на перший зуб. Це важливий талісман, який повинен бути у кожної маленької людини.

Існує дуже багато прикмет, які пов'язані з дітьми. Якщо ви прислухаєтеся до них, зможете багато чого зробити, щоб ваш малюк був завжди здоровим, щасливим і не знав біди. 

Джерело