У вашій парі зникла гармонія? Ви боїтеся втратити ваше щастя чи відчуваєте поруч енергію заздрості? Тоді вам потрібно поставити в спальню обереги, які будуть охороняти сім'ю від негативу.

 Ідеально, щоб ви самі зробили такі обереги, тоді ви будете вкладати в предмет енергію любові, благополуччя, достатку і щастя.

Вінчальні ікони
 
Найпотужніший оберіг для спальні - вінчальні ікони. Вони рятують сім'ю від бід. Перед ними потрібно молитися і просити щастя і любові вашій парі. А коли один з подружжя хворіє, потрібно запалювати біля них церковну свічку.
 
Пасхальна писанка
 
Наші предки в першу шлюбну ніч підкладали молодятам в ліжко дерев'яну пасхальну крашанку. Її оздоблювали заздалегідь, завдаючи певну символіку для залучення щастя, багатства і любові. Зараз її можна тримати в ліжку для тих же потреб.
 
Ляльки-мотанки
 
Українські ляльки-мотанки - найпотужніший оберіг для залучення достатку. Тільки вони не повинні бути зшиті і без гострих предметів в ній, наприклад голок. Ляльки-мотанки оберігають спальню і сім'ю від заздрості і бід.
 
Знак інь-янь
 
Він символізує єднання чоловіка і жінки. Він допомагає досягти рівноваги, просвітлення і залучити в будинок любов. Медальйони, малюнки і будь-які прикраси будуть притягувати в вашу сім'ю гармонію і процвітання.
 
Дзвіночки любові
 
Потрібно взяти два дзвіночка з міді. Один дати чоловікові, інший взяти собі. Кожен повинен згадати радісні моменти вашого спільного життя. Потім їх потрібно зв'язати між собою червоною ниткою і повісити в спальні.