Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
 Як позбутися від мошок в будинку і запобігти подальшій їх появі

Як позбутися від мошок в будинку і запобігти подальшій їх появі

Сучасна хімічна промисловість придумала величезну кількість засобів від різноманітних комах. Не кажучи вже про численні народні засоби. Але варто бити по джерелу - місцю, звідки вони беруться.

 Як позбутися від мошок та інших шкідливих комах?

Як показує практика, якщо в будинку немає нічого їстівного і незахищеного, комахи в ньому не з'являються. А будь-які сипкі продукти харчування, які зберігаються в негерметичних ємкостях, можуть стати відповідним субстратом для росту різних мушок і жучків. Борошно, рис, зерно - всі ці продукти в зоні ризику.
 
Викинути всі упаковки, в яких зберігалися продукти. Вони вже зі своїм завданням не впоралися, так що від них краще позбутися. І замінити їх на контейнери зі скла або пластику.
 
Якщо продукти зберігалися прямо в ящику, то його варто вимити концентрованим розчином мила. Після цього варто ще раз промити місце зберігання, але вже чистою водою.
 
Слід знову перевірити всі продукти на предмет наявності комах. Перебрати холодильник і всі інші місця зберігання запасів.
 
 
Помістити в морозилку всі продукти, в яких комахи ще не були виявлені. На дві доби. Цього вистачить, щоб повністю знищити всі можливі яйця.
 
Протерти всі поверхні в будинку слабким розчином оцту. На всякий випадок.
 
Як запобігти їх подальшій появі?
 
Шанс того, що комаха просто залетить до вас у вікно з вулиці, надзвичайно малий, тому досить просто правильно обробляти ті продукти харчування, які можуть бути ними заражені, щоб запобігти їх появі в своєму будинку.
 
Всі крупи варто зберігати в добре закритих контейнерах.
 
Не варто створювати резерв круп «на чорний день». Купуйте стільки, скільки зможете з'їсти протягом тижня.
 
У кожну ємність з зерном варто покласти кілька очищених головок часнику. Комахи його недолюблюють.
 
Місце, де зберігається зерно, варто раз на тиждень протирати оцтом, злегка розведеним водою. Запах оцту комахи теж не люблять.

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: