Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Знаки Зодіаку з найсильнішими ангелами-охоронцями

Знаки Зодіаку з найсильнішими ангелами-охоронцями

Деякі люди від народження мають сильний захист. І причиною тому є їх знак Зодіаку та Ангел-охоронець.

Водолій - ви ніколи не відступає від своїх ідеалів. Навіть в самих екстремальних ситуаціях покладаєтеся на свій розум і удачу.
 

 

І вам дійсно щастить, обставини раз по раз складаються найсприятливішим чином. Це сприяє тому, що по життю ви починаєте йти спокійно, не витрачаючи нерви через дрібниці. У вас немає чіткого плану дій на завтра, але ви незмінно залишаєтеся задоволеними тим, як в результаті все вирішилося.


Стрілець - у вас шикарне чуття, яке дозволяє досягати добрих результатів з мінімальними фізичними і тимчасовими витратами.

Ви точно знаєте, чим зайнятися, щоб отримати максимальну користь. Але навіть прагнучи заробити собі матеріальне благополуччя, ви не забуваєте про духовний розвиток. А в екстремальних ситуаціях ви точно втечете від неприємностей, адже ваш ангел-хранитель вже приготував для вас лазівку.

Близнюкам пощастило вже з тим, що вони вміють розбиратися в людях. А ще ви здатні найбільш несприятливу ситуацію повернути в свою користь.


Деякі оточуючі вважають, що ви отримуєте після клацання пальця все те, над чим інші по півжиття працювали. Але не все так просто, ви знаєте, в який момент вступити в гру, щоб не витрачати зайві сили і все одно добитися успіху. Саме ангел-покровитель направляє вас по правильному шляху раз по раз.

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: