Посуд б'ється на щастя. Так кажуть кожен раз, коли в будинку розбивається чергова чашка або тарілка. Але чи так це насправді? І що обіцяє, наприклад, розбитий стакан.

 Прикмети, які хоч і пов'язані з посудом, але допоможуть запобігти і поява в родині скандалів, і бідність, і навіть попередити про розлучниці.

Якщо тарілка або чашка в будинку розбилися не випадково, а навмисно, тобто ви в гніві кинули чашку на підлогу, і вона розлетілася на сотні шматочків, то це дуже погано. Саме вас чекають неприємності, проблеми з фінансами і навіть ... сварки з близькими. Тому втихомирювати гнів краще іншими способами, не використовуючи посуд.

 «Де стакан б'ється, добре живеться», - стверджує приказка. І це так. Якщо в будинку розбився стакан, то це до удачі. Але якщо скляний посуд розбив хтось чужий, наприклад, сусідка, то це говорить про те, що вам заздрять.

Читайте також: Що заборонено робити вранці, щоб весь день удача була на вашому боці

Якщо випадково стакан розбив чоловік, то його чекає вдалий день, який принесе чималу фінансову вигоду.

Розбилася дитяча чашка? Придивіться уважно до малюка, можливо, на ньому пристріт.

Якщо була розбита улюблена чашка чоловіка і при цьому кимось стороннім, це свідчить про те, що на вашого чоловіка претендує інша жінка. Тобто, у вас з'явилася суперниця.

Якщо в будинку розбився або покрився тріщинами посуд без чийогось втручання, то це витівки домового. Так вважали наші предки. А щоб припинити такі «жарти», треба задобрити його, поставивши на ніч в кухні блюдце з молоком і солодощами.

Не можна їсти з посуду з тріщинами і сколами, вважається, що це призводить до серйозних життєвих випробувань.

Якщо регулярно їсти з улюбленої тарілки з дефектом, то це призведе до бідності.

Якщо пити чай або каву з тріснутої чашки, то це до самотності. І ця прикмета - попередження не тільки для самотніх, на сімейні пари вона теж діє. Не хочете залишитися на самоті, сміливо викидайте такий посуд з дому!

Читайте також: Як поверх, на якому ви живете, впливає на ваш характер і життя

При цьому пам'ятайте: викидати розбитий, колотий посуд можна і у відро для сміття. Але краще зробити так, щоб цей процес очищення будинку від зайвих речей був на користь. Для цього посуд треба загорнути в чисту тканину, віднести на пустир і залишити зі словами: «Бито-колото, з бідою перемелене, на пустирі залишу, щастя в дім направлю. Як сказала, так і буде. Амінь! »