96974 7 рослин для спальні: залучаємо енергію любові і сімейного щастя. Інтер’єр. ПрофіБуд. Проекти - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
7 рослин для спальні: залучаємо енергію любові і сімейного щастя

7 рослин для спальні: залучаємо енергію любові і сімейного щастя

Кімнатні рослини здатні не тільки прикрашати наш будинок, але і захищати, очищати енергетику, а також оздоровити домочадців.

Які ж рослити краще розміщувати саме в спальні?

1. Камелія

Камелія доречна для спальні, тому що її квіти не виділяють запах і шкідливі для організму речовини. Радувати своїм цвітінням вона вас буде тривалий час, а саме, з листопада по травень, коли так хочеться яскравих фарб для гарного настрою.

Обов'язково розмістіть в подружній спальні вазон камелії з червоними квітами, щоб посилити сексуальну енергію партнерів.

2. Алоє

Про корисні властивості алоє відомо кожному. Але в спальні ця рослина здатна очищати повітря, виділяючи кисень і поглинаючи вуглекислий газ, а також енергетику кімнати. Більш того, алоє може поглинати електромагнітне поле, а значить, негативний вплив електроприладів буде меншим.

Кажуть, що алоє «не любить» чужих очей, тому розміщувати його найкраще саме в спальні.

3. Спатифілліум

Ця рослина здатна поглинати шкідливі речовини з повітря і очищати його. Тому цей вазон хороший для спальні: він допоможе зробити ваш сон більш міцним, спокійним і здоровим.

4. Хлорофітум

Ця рослина по праву вважається одним з кращих природних очищувачів повітря в будинку. Так, всього лише 2 - 3 вазона хлорофітума здатні поглинути формальдегід, який виділяється синтетичними теплоізоляційними матеріалами. Очисні властивості хлорофітума значно посиляться, якщо до грунту додати активоване вугілля.

Більш того, вчені з'ясували, що цей вазон за добу здатний практично повністю очистити від шкідливих мікроорганізмів повітря квартири.

5. Герань

Герань слід тримати в спальні з двох причин. По-перше, що виділяються нею біологічно активні речовини згубні для стрептококів і стафілококів. По-друге, вона виробляє речовини, що володіють заспокійливим ефектом, тому допоможе боротися зі стресом і безсонням.

6 простих правил як наповнити свій будинок позитивною енергією

6. Фіалки

Фіалки можна побачити практично в кожному будинку. У спальні найбільш доречні білі, фіолетові і рожеві фіалки.

Так, білі фіалки діють на людину заспокійливо і зменшують навантаження на нервову систему. Вазони з фіолетовими квітами володіють сильною енергетикою: вони приносять в будинок гармонію і взаєморозуміння. Рожеві фіалки дають людям почуття задоволення і спокій, дарують відчуття радості і свободи.

7. Драцена

Драцена доречна в будь-якій кімнаті, зокрема, в спальні, завдяки тому, що дає людині життєву енергію, випромінює гармонію і позитивно діє на атмосферу в домі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: