Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
В яких поїздах з Рівного можна купити повноцінний обід?

В яких поїздах з Рівного можна купити повноцінний обід?

Вже з 18 червня пасажири окремих маршрутів зможуть замовити на своє місце не лише каву або чай, але й повноцінний ланч. Про це на центральному залізничному вокзалі Києва повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Тому зважаючи на те, який маршрут оберуть рівняни, можна буде перекусити не сухом'яткою, а гарячим супчиком.

«Упродовж декількох тижнів ми плануємо розширити тестову послугу ще на деякі поїзди. Ми пропонуємо повний комплекс харчування – від сніданків до перших страв і десертів. Розрахуватися можна як готівкою, так і карткою за допомогою терміналів. Уже в наступні декілька тижнів буде можливо замовити ланч-бокси при купівлі квитків. Ми подивимося, наскільки технологія буде прийнятною, чи сподобається послуга пасажирам, і потім визначимося щодо подальшого її запровадження», - розказав Євген Кравцов.

В УЗ говорять, що для них дуже важливий зворотній зв'язок від пасажирів, які скористались цією послугою. Саме тому, разом з обідом їм будуть роздаватись анкети, де можна висловити свої пропозиції та написати відгуки.

«Наше завдання сьогодні – протестувати кілька компаній і кілька технологій, щоб потім зрозуміти, який варіант сподобається пасажирам найбільше. Найголовніше, щоб харчування в поїздах відповідало всім санітарним нормам і було здоровим», - наголосив пан Кравцов.

У межах послуги розроблено спеціальне меню, у якому на вибір пасажирам пропонується кілька варіантів: придбати ланч-бокс, який включатиме певний набір страв та напоїв, або обрати за бажанням окремі гарячі страви, снеки та напої. Ланч-бокс можна буде замовити під час придбання квитка онлайн або в касі на станції, а також безпосередньо у вагоні. Вартість ланч-боксів залежно від асортименту складатиме 95 та 115 грн. Також Укрзалізниця пропонує окреме меню сніданків, у якому на вибір є каші, сирники та кисломолочні напої. Серед гарячих страв на вибір пасажирів пропонується три види супів та три види основної страви. Також можна буде замовити сендвічі та різноманітні десерти.

Серед рівненських маршрутів, де можна скористатись цією послугою потрапили:

- Ковель-Київ;
- Ковель-Одеса;
- Ковель-Харків.


picpic

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: