18182 На горіхи від голови Рівненської облради отримали очільники сільських рад . Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На горіхи від голови Рівненської облради отримали очільники сільських рад

На горіхи від голови Рівненської облради отримали очільники сільських рад

Селищні та сільські голови області не ефективно працюють. До такого висновку дійшов голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий. Він провів сьогодні відеоконференцію з очільниками міст, районів та сіл. Більшість мають стихійні смітники у своїх населених пунктах, у радах відсутні сайти, через що селяни мало поінформовані. Сільські голови виправдовуються. Мовляв, вина всьому мізерний бюджет.

До складу Рівненської області входять 16 районів, 4 міста обласного і 7 - районного підпорядкування, 16 селищ та 1002 села. Власним сайтом можуть похизуватися лише районні центри та міста. До найменших населених пунктів області цивілізація ще не дійшла. Через це люди мало поінформовані і з елементарними питаннями звертаються до вищих чиновників.

Тому сільські та селищні голови отримали доручення розробити сайти рад і інформаційні стенди.

Створення стихійних смітників у селах також стало гострою проблемою. Люди викидають непотріб кому де заманеться, не пасуть задніх і підприємства, які забруднюють навколишнє середовище.

Юрій Кічатий звинувачує у цьому сільських голів. Вважає, що саме вони мають навести лад у своїх населених пунктах.

Валентина Солощук головує у селі Забороль, що у Рівненському районі. Каже, власного сайту у них немає, лише нещодавно почали працювати над його розробкою. Але як далі його наповнювати не знає. Бо у сільській раді лише один комп'ютер. Стихійний смітник у них ледь не найбільший у районі. Адже мають декілька озер у селі, на яких постійно відпочивають і смітять люди. Для того аби довести все до ладу, зазначає Валентина Солощук, потрібно передбачити кошти з бюджету.

Втім, зазначає, дещо під силу зробити сільським головам самостійно. Для прикладу у Заборолі жінка збирається створити зелений патруль. Наймані працівники будуть брати плату за в'їзд у зону відпочинку, також здійснюватимуть охорону на воді та прибиратимуть територію.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: