Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному презентували  поезію у новому  форматі

У Рівному презентували поезію у новому форматі

Про кохання, про життя, про місце людини у світі - у Рівному вийшла в світ аудіокнига Андрія Пермякова. Аудіозбірник поезії вміщує понад як сімдесят віршів. Озвучували їх відомі рівняни та гості з інших міст. Частина творів звучить голосом самого автора.

Андрій Пермяков пише вірші ще зі шкільної парти. Нині ж презентує свою аудіокнигу "Сквозь". До неї увійшли як поезії, що друкувалися раніше, так і ще не відомі широкому загалу. Поет каже, ця книга про життя.

Родзинка аудіокниги у тому, що поетичні рядки озвучили відомі рівняни та гості з інших міст. Серед них радіо-, та телеведучі, журналісти, музиканти. На аудіозбірнику можна почути і голос актора рівненського облмуздрамтеатру Станіслава Лозовського. Розповідає, записуючи поезії, як і граючи роль на сцені, треба вжитися в образ, передати ті почуття, які вкладав у вірш сам автор. Гадає, йому це вдалося.

Керівник студії звукозапису Олег Віраг порівнює вихід аудіозбірника з народженням дитини - записували книгу 9 місяців. Попри те, вважає роботу над записом легкою.

Андрій Пермяков планує влаштувати подібну презентацію невдовзі у Києві. І вже замислюється над виходом нової збірки віршів. Каже, вона буде ще оригінальнішою.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: