rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Порадник /
// 10.09.2018

Спорт за знаком Зодіаку: як виростити чемпіона

Спорт за знаком Зодіаку: як виростити чемпіона
Дане зображення не є прямою ілюстрацією до матеріалу.
Заняття спортом дуже важливі для повноцінного розвитку і здоров'я дитини. Але не завжди вдається знайти секцію, в якій дитина могла б в повній мірі розкрити свій хист, домогтися гарних результатів і просто отримувати задоволення від занять.

Всі діти від народження мають таланти і певну схильність до того чи іншого заняття. А завдання батьків вчасно це помітити і допомогти розвинути. Сьогодні ми поговоримо про те, які види спорту найкраще підходять різним знакам Зодіаку.

Овен

Маленькі Овни амбітні і вперті. Їм підійде будь-який вид спорту, в якому потрібно змагатись(Не командний), так як олімпійський девіз «Сильніше, вище, швидше» саме для них. Вони в усьому повинні бути першими і домогтися успіхів. При цьому дисципліна у них часто кульгає, тому екстремальні види спорту можуть призводити до травм. Легка атлетика, триборство, біатлон, велоспорт, ковзанярський спорт - це саме те, що потрібно.

Телець

Тельці повільні і ліниві, але дуже працездатні, якщо бачать мету. Також для них дуже важлива думка оточуючих, тому стимулом у розвитку стануть командні види спорту - футбол, хокей, баскетбол - там, де від їх роботи залежатиме результат усієї команди. Також домагаються хороших результатів у плаванні та інших водних видах спорту.

Близнюки

Близнюки з дитинства активні і пластичні, будь-які трюки вловлюють на льоту. Тому хорошим вибором стане гімнастика або акробатика, а також будь-які рухомі види спорту - від нестачі руху Близнюки нервують і можуть навіть захворіти. Вони можуть дійсно домогтися гарних результатів, якщо не почнуть швидко втрачати інтерес до даного виду спорту.

Рак

Ракам не підходять екстремальні і агресивні види спорту, а також варто задуматися перш ніж віддавати маленького Рака в командний спорт. Відмінним вибором стануть водні види спорту, фігурне катання, танці, кінний спорт.

Лев

Леви здатні творити справжні чудеса, невпинно працювати і ставити рекорди практично в будь-якому виді спорту, але лише в тому випадку, якщо відчувають підтримку близьких. Лева потрібно хвалити. Спорт для нього арена, де він може довести свою перевагу. Йому підходять бойові мистецтва, а також будь-які поодинокі види спорту. У командному спорті він може відчувати себе недооціненим.

Діва

Діви володіють такими важливими якостями для спортсмена - початківця, як дисципліна, витривалість і працездатність. При цьому не люблять зайвої агресії і ризику. Мотивацією для занять спортом для них часто стає оздоровлення і зміцнення організму. Можуть займатися як одиночними, так і командними видами спорту. Добре проявляють себе в легкій атлетиці, гімнастиці, кінному спорті, водних заняттях спортом.

Терези

У людей цього знаку від народження розвинене почуття прекрасного, є тяга до мистецтва. У спорті їх перш за все приваблює елегантність, рух, грація і пластичність, а також можливість проявити свій артистизм. Хорошим вибором стане художня гімнастика, танці і фігурне катання. А також командні види спорту, так як найголовніше для знака Терезів це спілкування в колі однодумців.

Скорпіон

Людей цього знаку відрізняє азарт, зневага до небезпек і любов до екстриму, а також уміння досягати поставлених цілей. Скорпіони здатні проявити себе в будь-якому конкурентному виді спорту: це можуть бути єдиноборства, гірські лижі, акробатика, силові і водні види спорту. Якщо захочуть - вміють працювати в команді, але і тут вони постараються бути краще за всіх, хоча і не стануть відкрито демонструвати свою перевагу.

Стрілець

З дитинства непосидючим Стрільцям підходять будь-які активні види спорту. Правда, для них найважливіше не добитися результатів, а справити враження на оточуючих. Відмінно проявляють себе в видах спорту, які вимагають швидкості і маневреності, прекрасно вміють взаємодіяти з колективом, тому їм підходять як поодинокі, так і командні види спорту.

Козеріг

Практичні, наполегливі і наділені хорошим здоров'ям Козероги, здатні впевнено йти до мети і досягати добрих результатів. Сильна воля і честолюбство роблять з людей цього знака ідеальних спортсменів. Прекрасно проявляють себе в силових видах спорту, люблять екстрим, вміють працювати в команді. Батькам маленьких спортсменів потрібно звернути увагу на те, щоб дитина не перестаралася і розраховувала навантаження. В іншому випадку можливі травми. Особливо часто страждає кісткова система і суглоби.

Водолій

З дитинства волелюбні бунтарі і новатори. Найскладніше для них дотримуватися спортивної дисципліни та визнавати авторитети. Готові до експериментів, люблять ризик і екстрим, тому можуть займатися тими видами спорту, які не дуже відомі і популярні, наприклад, бразильським єдиноборством капоейра. Також підходять види спорту, в яких вони можуть реалізувати свій артистизм: фігурне катання, спортивні танці, акробатика.

переглядів: 260

<< попередній матеріал    список   Інші публікації у розділі:

// 15.09.2018
<a href='/Info/?id=71264' >Сезон дощів або як одягнути дитину для комфортної прогулянки восени? [ПОРАДИ]</a>

Сезон дощів або як одягнути дитину для комфортної прогулянки восени? [ПОРАДИ] (переглядів: 1954)

Початок вересня і сонце ще припікає - відчувається майже літня спека. Проте зовсім скоро дощі таки дістануться і до нас, проте ви з дітками будете готові їх зустрічати та активно проводити час на вулиці. Як? Головне бути в повній "екіпіровці", а про неї читайте далі.
// 06.07.2018
<a href='/Info/?id=92335' > Розумна оренда: як грамотно заощаджувати на дитячих речах</a>

Розумна оренда: як грамотно заощаджувати на дитячих речах (переглядів: 682)

Очікування малюка – чудовий період в житті кожної сім’ї. Хвилювання, чекання, здогадки і, звичайно, приготування до зустрічі з маленькою крихіткою…
// 18.06.2018
<a href='/Info/?id=82429' >Літо і дитинство: оригінальні розваги для родини [ТОП-6 ЗАБАВ]</a>

Літо і дитинство: оригінальні розваги для родини [ТОП-6 ЗАБАВ] (переглядів: 1487)

Нарешті літо, нарешті сонце, нарешті забави на вулиці чи подвір'ї! Насолоджуватися відпочинком варто на свіжому повітрі та окрім стандартних забав можна вгадати щось нове. Ловіть свіжу підбірку цікавих ідей та бавтеся із дітками усією родиною.
// 01.06.2018
<a href='/Info/?id=82589' >"Засмаглий мазохізм": як не наробити біди у гонитві за бронзовим відтінком шкіри?</a>

"Засмаглий мазохізм": як не наробити біди у гонитві за бронзовим відтінком шкіри? (переглядів: 1324)

Не "засмажитися" в прямому сенсі цього слова. Літо розпочалося, сонце припікає і відпочинок на пляжі, біля води стає звичним. Та часто відпочиваючи ми можемо забути про безпеку - як свою так і дитячу. Зокрема, що стосується прийняття сонячних ванн. Як із розумом відпочити та не нашкодити здоров'ю - читайте далі.