Вони хочуть дати своїй дитині найкраще, це також стосується іграшок. Хочеться знайти іграшку, яка б зацікавила малюка та приносила користь, максимально сприяла розвитку дитини. Саме іграшки допомагають здобути базові навички та вміння, які так необхідні в сучасному світі.
Які бувають розвиваючі іграшки для дітей?
На поличках магазинів та в інтернеті є все і навіть більше як для дівчаток, так і для хлопчиків. Незалежно від віку, всі знайдуть відповідну іграшку завдяки різноманіттю видів, форм та спрямованності.
До основних видів розвиваючих іграшок можна віднести:
- м’які іграшки;
- конструктори;
- Лего https://allo.ua/ru/lego/;
- сортери;
- досліди;
- набіри для творчості;
- настільні набіри;
- трансформери;
- розмальовки;
- пазли;
- інтерактивні ляльки, звірі, телефони, комп’ютери;
- пірамідки;
- мозаїку та інше.
Користь розвиваючих ігор для дітей
Іграшковий світ дає змогу дитині розвиватися, досягати кращих результатів в навчанні, здобувати нові навички і застосовувати їх в подальшому суспільному житті. Тому дуже важливо купувати іграшки для розвитку дітей.
Розвиваючі ігри та іграшки сприяють:
- розвиненню логіки;
- формуванню уяви;
- зміцненню пам’яті;
- покращенню моторики;
- тренуванню посидючості;
- вироблянню навичок спілкування з оточуючими;
- отриманню практичного досвіду для освоєння в реальному житті;
- розумінню формування причинно-наслідкових зв’язків.
Крім того, весь процес розвитку відбувається в невимушеній обстановці, дитина відчуває задоволеність від завершення поставленого перед нею завдання.
Як обрати іграшку?
Перед тим як купувати щось новеньке для малечі, треба врахувати декілька аспектів. Перший і, напевно, найголовніший — це якість продукції. Всі іграшки повинні бути вироблені із якісних матеріалів, які не можуть нашкодити дитині. Краще віддавати перевагу гіпоалергенним матеріалам.
Друге, на що слід звернути увагу, — це вік дитини. Для різного віку цікаві різні речі, це стосується й іграшок. Брязкальця дуже вразять зовсім крихітних дітей. Маленьким першовідкривачам сподобаються кубики та пірамідки, а школярам — експерименти, тематичні настільні та наукові ігри. Згодом іграшки мають ставити все більш задач перед дитиною.
Інформація про те, з якого віку можна використовувати ту чи іншу іграшку, зазвичай вказується на упаковці. Якщо дитина не досягла вказаної кількості років, тоді їй буде важно зорієнтуватися і освоїти запропоновану розвагу.