Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / TV / Архів /
// 10.11.2008

Запитання до служби новин "Рівне 1"

Тут можна ставити запитання стосовно матеріалів програми "Новини Рівного"

Запитання публікуються одразу, відповіді - згодом.

Якщо у вас є матеріал для сюжета, зв'язатися зі службою новин можна за телефонами (0362)62-35-01, (0362)63-55-23
або за електронною адресою [email protected]

Опублікувати власний матеріал можна у розділі "Народний репортер"
переглядів: 133370 / коментарів: 1020

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2  3  4  5  ...  49  50  51  наступна

avatar
11.12.08 16:59 Тетяна Солнцева пише:
Романе, дівчина у важкому стані. На жаль, ще не прийшла до свідомості.

avatar
14.12.08 20:19 Надія пише:
Доброго вечора. Підскажыть де можна знайти відео матеріали про четвертий відбірковий тур " Міс Університет 2008" який відбувся в Рівному 3 грудня; і матеріали про підготовку до Міс Рівненщина

avatar
17.12.08 17:55 той хто любить Україну пише:
Прочитайте не пожалкуєте: Маніфест середнього класу України
http://www.pravda.com.ua/news/2008/12/16/86225.htm

avatar
20.12.08 15:22 той хто любить Україну пише:
Продовження (весь час оновлюється) тут :
http://shan-yan.livejournal.com/

avatar
20.12.08 17:41 Олександр пише:
Добрий .......
Скажіть будь-ласка , а хто складае талепрограму на ваш канал ? , а то я щось не розумію , можливо з математикою , щось не те , або можливо з годиником?
Наскільки я розумію якщо час , стоїть 22,00 то це напевно 10 година вечора , а не 22.39, і як дивитись фільм який вже йде 39 хвилин, або взагалі не включайте нтн , або пишіть шо час вказано оріентовно......
Дякую!

avatar
22.12.08 21:43 Ліза пише:
Скажіть чи знімали ви випускний у модельному агенстві ПАННА 21.12.08? Якщо так , то коли можна побачити ?

avatar
23.12.08 10:36 Оля пише:
Добрий день!!! Скажіть,будь-ласка, чи закінчаться ремонтні роботи теплотраси(за кінотеатром "Україна") до Нового року???Дякую!

avatar
23.12.08 10:48 Оля пише:
Добрий день!!! Скажіть,будь-ласка, чи закінчаться ремонтні роботи теплотраси(за кінотеатром "Україна") до Нового року???Дякую!

avatar
24.12.08 11:04 Ольга пише:
що чути про вбивство маленької дівчинки,цих виродків найшли? Розстрілювати таких треба!

avatar
24.12.08 11:08 Ludana пише:
Добрий день. Підскажіть будь-ласка, як просувається справа про згвалтування та вбивство 8-річної дівчинки на Ювілейній,9?

avatar
24.12.08 12:51 Тетяна пише:
Що чути і чи знайшли злочинців - сьогодні у "Патрулі"

avatar
14.01.09 20:35 Демон пише:
Вважаю за необхідне висвітлити ситуацію навколо постанови КМУ 1118, якою намагаються знищити цілий клас підприємців малого бізнесу.

Вважаю, що постанова №1118 КМ України порушує мої конституційні та цивільні права на свободу зайняття підприємницькою діяльностю у частині формулювання: «... повинні подати до відповідного органу державної податкової служби заяву про аналювання реєстрації їх як платників податку на додану вартість і здати відповідне свідоцтво...» забезпечені загальними положеннями Конституції України та п.1.4 статті 3 Цивільного кодексу України. Порушено статті 19 та 22 Конституції України. Відповідно до ст.19 Конституції правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачене законодавством. Постанова КМУ про роз’яснення нормативно-правового акта не може бути віднесена до законодавчого акта, вона є роз’яснюючим актом. Більш того, відповідно до статті 22 Конституції при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод. А відповідно до статті 2 Закону України «Про податок на додану вартість» платником ПДВ може бути будь-яка особа, яка за своїм добровільним рішенням зареєструвалася платником такого податку.

Звертаю Вашу увагу, що державні інспектори ДПІ в телефонних розмовах просять прийти до районної ДПІ і добровільно здати свідоцтво платника ПДВ, у разі відмови сповіщають, що буде складений акт про примусове анулювання, відповідно до Закону про ПДВ та вказаної Постанови №1118.
Прошу вжити всіх можливих заходів по забезпеченню конституційних та цивільних прав підприємців та по скасуванню Постанови №1118, яку навряд чи можна визнати правомірною.

КМУ у своїй Постанові порушив цілий ряд законів:

1. Відповідно до п. 2, 4 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», ФОП спрощена система оподаткування для суб'єктів малого підприємництва може застосовуватися поряд з діючою системою оподаткування, обліку та звітності, передбаченою законодавством, на вибір суб'єкта малого підприємництва.

2. КМУ у своїй Постанові №1118 фактично вніс зміни до порядку справляння ПДВ з ФОПів. А це суперечить статті 1 Закону України «Про систему оподаткування», відповідно до якої механізм справляння податків і пільги щодо оподаткування не можуть встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів про оподаткування. Зміни і доповнення до законів України про оподаткування стосовно надання пільг, зміни податків, механізму їх сплати вносяться до законів України про оподаткування не пізніше, ніж за шість місяців до початку нового бюджетного року і набирають чинності з початку нового бюджетного року.

3. КМУ було порушено закріплений в ст. 3 цього ж Закону такий принцип побудови системи оподаткування, як рівність, недопущення будь-яких проявів податкової дискримінації, тобто забезпечення однакового підходу до суб'єктів господарювання (юридичних і фізичних осіб, включаючи нерезидентів) при визначенні обов'язків щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів). Тим самим КМУ порушив частину 2 статті 19 Конституції України, відповідно до якої органи державної влади зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Прошу сприяти створенню, ЗАКОНУ УКРАїНИ «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва». З подальшим розглядом та прийняттям його в Верховній Раді України, що повинно внести остаточну ясність з усіх питань, що стосуються фізичних осіб підприємців платників єдиного податку та ПДВ.

avatar
14.01.09 22:17 Маша пише:
Скажите,вот живу 7лет,вроде как в приличном районе,а отделение связи #5 даже"отделением"назвать нельзя!Там невозможно даже оплатить комун.услуги-нет компьютера!Зато Фейри и мыла немерено!Проплатить можна по бумажке,и только по ней,на одной стороне-"счет",а на другой-реклама дверей или ин-ета,как повезет.Короче,только газ и телефон!И закрыть не закрывают и условий не дают,а проплат все хотят.Почему в районе,где есть свой участковый,своя поликлиника,сад,школа-нет почты?А вот на ящики для писем,на которые спрос упал,на 50%точно,деньги выбрасывают?

avatar
23.01.09 17:26 Богдан пише:
Доброго дня!
Я цікавлюся одним запитанням.
Чи зроблять карантин у рівненських школах у 2009 році?
Якщо так то коли?

avatar
25.01.09 16:26 Петро пише:
Д О С Т А Л И !

НАБРИДЛО так ЖИТИ !


Брати та сестри українці! В Україні в 2004 році відбувся конституційний переворот. Ющенко, Тимошенко, Янукович, Мороз, Симоненко, Литвин, Луценко, та їхні партії, вкрали в народу право здійснювати владу безпосередньо та право обирати владу. В результаті чого не нами а ними утворена влада вже зробила такі «кроки на зустріч людям»,які призвели до наступного:
1. Захопили наші депозити.
2. Одягнули кредитне ярмо.
3. Знецінили гривню в два рази.
4. Залишили нас без роботи.
5. Замість полегшення підвищили податковий тиск на підприємців.
6. Корупція досягла свого піку.
7. Підняли ціну на газ та комунальні тарифи.
8. Підняли вартість бензину, в той час, як у всьому світі вона падає.
9. Дефіцит бюджету вирішили поповнити за рахунок простих автомобілістів:
а. шляхом необґрунтованого підняття штрафів в десятки разів за порушення ПДР;
б. ввели здирницький збір з транспортного засобу ;
в. ввели безглузді тимчасові талони;
г. зробили постановку автомобіля на облік розкішшю;
д. підняли митний збір за ввезення авто бувших у використанні.
10. Поставили Україну на межу дефолту.

5 лютого у Верховній Раді будуть слухатися звіти влади. Запрошуємо всіх бажаючих поїхати до Києва і послухати, тих за кого ми голосували. Адже обирали ми їх не для того, щоб вони збільшували свій капітал за рахунок народу, а щоб заможнішою ставала наша держава!

Прийшов час нагадати, що саме наші податки утримують армію, міліцію, місцеву владу, Верховну Раду, Президента. Ми – ті хто працюють, поповнюють казну держави, незалежно від регіону проживання, мови, кольору шкіри, віросповідання, партійної приналежності. Прийшов час довести до відома «найманців», а саме «державним» мужам, що терпець народу урвався.

ВСІМ КОМУ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ УКРАЇНИ!
ВСТАВАЙТЕ З КОЛІН, ЄДНАЙТЕСЬ!
МИ НЕ ВАРТІ ТАКОГО ЖИТТЯ!

Подробиці на auto.ria.ua. та OFFROADMASTER

avatar
25.01.09 16:32 Петро пише:
ХОЧУ ЗАУВАЖИТИ ЩО АКЦІЯ Є ДОБРОВІЛЬНОЮ ТА НЕ ПРОХОДИТЬ ПІД ГАСЛОМ ЖОДНОЇ ПОЛІТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ.ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ НА ст 27-30 ПО ТЕМІ "ТРАНСПОРТНИЙ ЗБІР ПО НОВОМУ" auto.ria.ua.

avatar
02.02.09 13:22 бусінка пише:
це так прикольно спостерігати: як тільки з'являються коментарі, що несуть якийсь негатив щодо велимишанової Солнцевої Т.Ю., не стигниш оком змигнути - як вже нема коментрів. як і ніколи не було! Пані Тетяно, можливо, варто прислухатися до зауважень, які пишуть Вам, а не просто знищувати???

avatar
04.02.09 17:28 Тетяна пише:
На жаль, а може на щастя :-) не маю прав доступу до адміністрування сайту - тому коментарі не видаляю. Є зауваження персонально до мене? На сайті є контактна інформація - будь ласка, пишіть.

avatar
04.02.09 22:00 діма обявлять пише:
коли обявлять карантин?

avatar
05.02.09 13:12 Teтяна пише:
Коли - ми обов'язково повідомимо. На сьогодні - ще не плануються такі заходи.

сторiнки: попередня  1  2  3  4  5  ...  49  50  51  наступна


Інші публікації у розділі:

<a href='/Info/?id=9625' >Глас народу</a>

Глас народу (переглядів: 35701 / коментарів: 254)

Тут можна висловити свою думку стосовно будь-чого
<a href='/Info/?id=6333' >Запропонуй тему для новин</a>

Запропонуй тему для новин (переглядів: 54237)

Маєте тему для "Новин Рівного"? Запропонуйте її нашим журналістам! Творімо новини разом!
// 10.11.2008
<a href='/Info/?id=938' >Запитання авторам програми "Патруль"</a>

Запитання авторам програми "Патруль" (переглядів: 70586 / коментарів: 382)

Тут можна ставити запитання стосовно матеріалів програми "Патруль"
<a href='/Info/?id=845' >Лист директору телеканалу</a>

Лист директору телеканалу (переглядів: 4986)

Тут ви можете відправити повідомлення або пропозицію безпосередньо директору телеканалу "Рівне 1" Віктору Данилову.