rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 23.05.2018

10 простих та наївних питань про весілля

10 простих та наївних питань про весілля Ні парубок, що робить пропозицію своїй обраниці, ні дівчина, що із хвилюванням каже «так» на головне питання, не уявляють собі, у що вони вплутуються. Щоб допомогти майбутнім чоловікам і дружинам зорієнтуватися щодо підготовки до весілля, ми приготували відповіді на самі основні питання.

Наречений з Харкова, наречена – з Луцька. Де буде весілля?

Хоч у Одессі. Якщо обоє «молодих» мають українське громадянство, то зареєструвати шлюб вони можуть у будь-якому рацсі на території країни. Це юридичний аспект, а відповідно до традиції «викуповувати» наречену з дому, тобто і робити весілля зручніше за місцем проживання нареченої.

Без чого на весіллі не обійтися?

Необхідний мінімум - наречений і наречена, їхні паспорти і дві обручки. Інше - пишне вбрання, купа гостей, лімузини та все інше, що звичайно асоціюється зі словом «весілля» - залишається винятково на ваш розсуд.

Чи потрібні на весіллі свідки?

Взагаліто ні; часи, коли підпису молодят у РАГСі мали потребу в чиїмсь посвідченні, вже минули. Однак дружба і дружка звичайно незамінні при організації весілля і викупі, а сам день весілля фактично лягає на їхні плечі – нареченому з нареченою, як правило, уже не до деталей торжества.

Скільки гостей прийнято кликати на весілля?

Мінімальна кількість присутніх на весіллі - батьки молодих, свідки і самі молоді. Якщо весілля не обмежується вузьким сімейним колом, то кількість гостей у середньому буває від 40 до 80 чоловік. Варто врахувати, що в сільській місцевості весілля прийнято святкувати з більшим розмахом, ніж у місті, так що там запрошених звичайно виявляється не менше 100 чоловік за рахунок всієї-всієї рідні, що молодята та їх батьки тільки можуть згадати. Відносно максимальної кількості гостей правил нема, обмеження отут є лише одне - можливо, не всі гості зможуть поїхати з вами на офіційну реєстрацію та на вінчання.

Чи можна обійтися без викупу та інших «принадностей» традиційного весілля?

Весілля – свято для двох, але жадібні до веселощів родичі і друзі звичайно чомусь вважають інакше. Якщо не боїтеся піти всім наперекір, можете влаштувати будь-яке весілля, яке тільки захочете, а дівочу та холостяцьку вечірки, викуп, банкет у їдальні і другий день – зовсім необов'язкові в наш час елементи весілля.

Чи обов’язково вінчатися чи розписуватись в день весілля?

Ні, не обов'язково. Вінчання взагалі справа сугубо добровільна, плюс це досить довгий і стомлюючий обряд. Більше того - багато пар схиляються до думки, що перед вінчанням краще пожити у звичайному, нецерковному шлюбі два-три року і остаточно переконатися, що ви створені одне для одного і готові скріпити відносини на найвищому рівні. Вінчання не має зворотного ходу, і після нього ви залишитеся чоловіками, навіть якщо з якихось причин пізніше зважитеся на юридичне розлучення.

Скільки часу потрібно на підготовку весілля?

Щоб встигнути все і не особливо напружуватися при цьому, весілля краще починати організовувати за півроку, рік. Мінімальний термін підготовки - місяць, відлік якого ведеться з моменту подачі заяви в РАЦС. Але влаштувати весілля за місяць можна, тільки якщо мова йде про дуже скромне торжество без особливих вимог, та й то наречений з нареченою будуть весь цей час у моторошному цейтноті. Оптимальний строк організації весілля - приблизно три місяці.

Скільки грошей потрібно на весілля?

Якщо ви не вибрали для себе мінімалістичний варіант типу «прийти в РАЦС у джинсах в обідню перерву, а ввечері відзначити вдвох у найближчій піцерії», то готуйтеся до витрат. Менше 30 тис. грн. не обходиться навіть саме скромне весілля, а взагалі фахівці з агентств по організації свят радять орієнтуватися приблизно на бюджет в 60 тис. грн. і далі.

Із чого починати підготовку до весілля?

Стандартний «весільний алгоритм» виглядає так: визначення бажаної дати весілля-подача заяви в обраний РАЦС (попередн або остаточного, залежить від часу, що залишилося до обраної дати) - складання списків гостей - складання весільного бюджету - вибір ресторану - пошук тамади і фотографа, продумування деталей свята типу музики і кортеж – купівля плаття і обручок - репетиція весілля або як мінімум остаточне затвердження її сценарію - саме весілля.

А чи треба нам це все?

На пари, що живуть разом без усяких печаток і штампів, давно перестали дивитися косо, і ніщо не заважає вам влитися в ряди «громадянських» родин. Однак саме офіційне одруження, з обручками, голубами і шампанським, надає відносинам закінченість і, що б там не говорили скептики, доводить вашу щирість і прихильність по відношенню одне до одного.

Джерело

переглядів: 1208

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.08.2018
<a href='/Info/?id=70329' >Як зекономити на весіллі?</a>

Як зекономити на весіллі? (переглядів: 2749)

Весілля - це завжди величезні витрати. І їхній перелік зростає під час підготовки до найромантичнішої події у житті. Однак якщо ретельно організувати процес, то завжди можна зекономити. У нас є декілька порад, як це зробити.
// 10.08.2018
<a href='/Info/?id=70448' >Як прикрасити весільний автомобіль?</a>

Як прикрасити весільний автомобіль? (переглядів: 1140)

Способів того, як можна прикрасити машину на весілля, існує величезна кількість. Які ж з них є зараз найактуальнішими, модними і затребуваними? Ми склали для вас список найцікавіших і трендових на сьогодні варіантів прикраси машини, а ви вже вибирайте, що вам більше до душі і бюджету.
// 08.08.2018
<a href='/Info/?id=70536' >Що таке кейтерінг? </a>

Що таке кейтерінг? (переглядів: 1183)

Кейтеринг - поняття, що з'явилося в нашому лексиконі порівняно недавно, на сьогоднішній день успішно завойовує позиції в ресторанному бізнесі. Зараз, як правило, все весілля відбуваються за одним і тим же сценарієм. Буденність і звичайність пригнічує. Хочеться, щоб було все не так як у всіх, щоб це було найкраще подія у вашому житті. Тому і місце для банкету хочеться вибрати особливе.
// 07.08.2018
<a href='/Info/?id=71378' >В чому переваги маленького весілля?</a>

В чому переваги маленького весілля? (переглядів: 1365)

Коли справа стосується весілля, чітка позиція щодо кількості запрошених грає першочергову роль. Часто невелике торжество замість гучного багатолюдного банкету - відмінна ідея!