rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 17.05.2018

10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ

10 весільних традицій, про які вже можна ЗАБУТИ Ви вважаєте себе традиційною нареченою? Навіть якщо так, то можна побитись об заклад, що вам припаде до душі хоча б одне оновлення для вашої весільної церемонії. Є декілька способів модернізації святкування, які піднімуть ваше весілля на новий рівень.

Традиція 1: Ваша весільна сукня повинна бути білого кольору.

Нове правило: Вона може бути як білою, так і кольору слонової кістки, рожевою, персиковою або ж інших кольорів. Не бійтеся одягати яскраві аксесуари (поясок, сумочка, кардиган , взуття, прикраси), які зроблять вашу сукню оригінальною.

Традиція 2: Наречена повинна бути у довгій білій фаті.

Нове правило: Навіщо приховувати ваше чудове обличчя?! Залишіть цей застарілий стандарт у минулому і одягніть вишуканий капелюшок, казкові пера чи кілька блискучих заколок. Або ж можете не прикрашати своє волосся взагалі.

Традиція 3: Весілля повинне бути оформлене лише в двох кольорах.

Нове правило: Лише два? Ваша палітра може включати стільки кольорів, скільки вам хочеться. Основне – щоб вони разом гармонійно поєднувались.

Традиція 4: Класичний викуп нареченої.

Нове правило: Багато людей вважають цю традицію пережитком минулого. Дехто може її кумедно модернізувати і стилізувати, але якщо у вас так не виходить – ви можете сміливо упустити цей застарілий елемент з вашого святкування.

Традиція 5: Святкування повинне бути формальним.

Нове правило: Перетворіть ваше весілля у розважальний квест. Гостям неодмінно припаде до душі ваша ідея і їм будемо чим зайнятись перед початком святкування.

Традиція 6: Гостей потрібно розсаджувати по дві сторони.

Нове правило: Існує безліч варіантів розсадження гостей, залежно від розміру та форми банкетного залу, кількості столиків та гостей, різновидів святкових розваг. Тут є одне золоте правило – розсадіть людей так, зоб на вашому весіллі було якомога більше приємних знайомств і розмов.

Традиція 7: Нареченим не можна бачити один одного до церемонії.

Нове правило: Зробіть фотосесію «перший погляд», на якій будуть присутні лише наречені і фотограф. Це дозволить вам провести більше часу разом, а потім приділити вечір своїм гостям.

Традиція 8: Дружки повинні бути одягнені в однакові сукні.

Нове правило: Дозвольте вашим подругам показати свою особистість і оригінальність. Нехай кожна з дівчат вибере плаття, яке їй подобається і пасує (однак, це можуть бути сукні з однієї тканин або одного кольору).

Традиція 9: Ви можете одружуватися тільки під марш Мендельсона.

Нове правило: Нехай музиканти зіграють вашу улюблену пісню про любов або ж пісню, з якою у вас пов’язані приємні спогади та моменти.

Традиція 10: Кидання букета нареченої.

Нове правило: Ця традиція вважається західною, а букет є реліквією нареченої, яка бережеться до кінця життя. Також цей ритуал є трішки образливим для незаміжніх дівчат. Замініть кидання букет чимось цікавішим, наприклад, печивом з передбаченнями.

Джерело
переглядів: 1671

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 04.12.2018
<a href='/Info/?id=96781' >4 грудня віряни святкують  Введення в храм Пресвятої Богородиці: традиції та звичаї </a>

4 грудня віряни святкують Введення в храм Пресвятої Богородиці: традиції та звичаї (переглядів: 421)

Сьогодні, 4 грудня греко-католики і православні відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці або Третю Пречисту.
// 05.09.2018
<a href='/Info/?id=94236' >Короткий екскурс в історію весільної сукні</a>

Короткий екскурс в історію весільної сукні (переглядів: 919)

Весільна сукня для кожної дівчини значить набагато більше, ніж просто гарний одяг. Так було, є і буде, але, по суті, історія конкретного весільного плаття почалася лише років 100 тому, а до цього панянки виходили заміж в найкрасивішому туалеті, який знаходили в своєму гардеробі.
// 14.07.2018
<a href='/Info/?id=92579' >Весільні прикмети про фату</a>

Весільні прикмети про фату (переглядів: 1773)

Фату, як і весільну сукню не можна давати нікому приміряти. Після весілля фату зберігають як весільну реліквію. Нею в майбутньому можна накривати хвору дитину для швидшого одужання.
// 11.07.2018
<a href='/Info/?id=31804' >Історія весільної фати</a>

Історія весільної фати (переглядів: 21139)

Одним з головних елементів весільного вбрання нареченої після сукні є фата або вельон. У наш час є величезний вибір цього аксесуару. І майбутній нареченій потрібно обрати фату серед усього цього різноманіття. Повернемось трішки до історії.