Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 13.02.2018

теги: Рівне, об'єднання, ІТ кластер

У Рівному ініціюють об’єднати усі місцеві програмно-технічні компанії

У Рівному ініціюють об’єднати усі місцеві програмно-технічні компанії СЕО Львівського ІТ об’єднання, іншими словами – Кластеру, Степан Веселовський розповів про перспективи діяльності програмного Кластеру в Рівному та основні кроки до його запуску.

Про це говорили під час дискусійної зустрічі «ІТ Кластер: 5 основних кроків до запуску», яка має на меті створити інформаційно технологічне об’єднання у Рівному.

«Я вважаю, що у Рівному влада має підтримати такий проект. Адже в першу чергу це певний вклад в розвиток міста через програмування і туризм. Активні регіональні осередки Кластеру вже створені в Киві, Львові, Харкові, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Вінниці і зовсім скоро з’явиться у Рівному», - заявив Степан Веселовський.

Головний виконавчий директор рівненської компанії Selecto Юрій Мамончук вважає , що за пів року в Рівному може стартувати і розвиватися цей проект, адже база дуже хороша. Запевняє, що у нашому місті є багато маленьких програмно-технічних компаній.

Одним з найперших в Україні був Львівський ІТ Кластер, який діє вже протягом останніх 6 років та успішно запроваджує в місті масштабні проекти. Програмна індустрія - це вагомий людський та фінансовий капітал, який спричиняє глобальні позитивні зміни довкола.

pic

Дарина Гапонюк
переглядів: 177

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 23.07.2018
<a href='/Info/?id=92892' >Квартира-"невидимка" у Рівному: квартплати не платять, але й боргів не мають  [ВІДЕО]</a>

Квартира-"невидимка" у Рівному: квартплати не платять, але й боргів не мають [ВІДЕО] (переглядів: 7)

Квартира-невидимка. Це коли люди там живуть, та от квартплату - не платять. І боржниками їх не назвеш - бо ж офіційно - боргів не мають. Хоч житлово-комунальне підприємство будинок і обслуговує, та от ці квадратні метри для них - не видимі.
// 23.07.2018
<a href='/Info/?id=92890' >Рятувальники, як в Малібу та медсестра: журналісти порівняли пляжі у Млинові та Рівному [ВІДЕО]</a>

Рятувальники, як в Малібу та медсестра: журналісти порівняли пляжі у Млинові та Рівному [ВІДЕО] (переглядів: 102)

Більшість пляжів на Рівненщині нагадують сміттєзвалища і не годяться для відпочинку. У самому Рівному, кажуть містяни, ситуація не краща: адже відомий усім Басів кут - теж занедбаний. Там не те що скупнутися, а й позасмагати - зась.
// 23.07.2018
<a href='/Info/?id=92886' >У Рівному проведуть інформаційну акцію щодо протидії торгівлі людьми </a>

У Рівному проведуть інформаційну акцію щодо протидії торгівлі людьми (переглядів: 73)

Сьогодні у Рівненській ОДА провели скайп-конференцію з Міністерством соціальної політики України. Обговорили питання організації інформаційної акції щодо протидії торгівлі людьми «Лабіринт можливостей».
// 23.07.2018
<a href='/Info/?id=92883' >Новий медичний центр "Life clinic" вже працює у Рівному [ВІДЕО]</a>

Новий медичний центр "Life clinic" вже працює у Рівному [ВІДЕО] (переглядів: 154)

Сучасне обладнання, комфортні кабінети та досвідчений медперсонал. У Рівному відкрився новий медичний центр - "Life clinic". Тут пацієнти зможуть отримати широкий спектр якісних послуг.