Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /
// 31.07.2017

Рівненський плавець завоював "срібло" на чемпіонаті світу

Рівненський плавець завоював "срібло" на чемпіонаті світу Рівненський плавець Михайло Романчук виборов срібну медаль на чемпіонаті світу з плавання.

Змагання проходили 14-30 липня у Будапешті (Угорщина).

На дистанції 1500 метрів вільним стилем Михайло з результатом 14:37.14 у напруженій боротьбі поступився лише італійському спортсмену, олімпійському чемпіону. Своїм досягненням рівненський плавець встановив рекорд України.

Востаннє медаль такого рівня для області виборола 10 років тому рівненська плавчиня Ганна Хлістунова.

pic Нагадаємо, видатний спортсмен є вихованцем ДЮСШ №2 міста Рівне та учнем обласної школи вищої спортивної майстерності. Першим тренером Михайла є заслужений тренер України Ірина Лебідь. Особистий тренер, який готував плавця до змагань – ЗТУ Петро Нагорний.

pic Про це повідомляють на сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

переглядів: 805

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 20.07.2018
<a href='/Info/?id=92786' >Рівнянки із волейбольною пляжною бронзою</a>

Рівнянки із волейбольною пляжною бронзою (переглядів: 246)

На спортивній базі «Теремок», що поблизу Кривого Рогу відбувся другий тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед дівчат в категорії u-16.
// 19.07.2018
<a href='/Info/?id=92771' >На Рівненщині відновлений стадіон зможе прийняти більше тисячі глядачів</a>

На Рівненщині відновлений стадіон зможе прийняти більше тисячі глядачів (переглядів: 319)

Якісні бігові доріжки, великі трибуни та зручні підсобні приміщення – усім цим скоро буде оснащений стадіон «Колос» у місті Костопіль.
<a href='/Info/?id=92754' >Верес (Рівне) - Минай (Ужгород) | Післяматчеві коментарі головних тренерів команд</a>

Верес (Рівне) - Минай (Ужгород) | Післяматчеві коментарі головних тренерів команд (переглядів: 113)

Головний тренер народного клубу "Верес" Володимир Гоменюк та наставник Ужгородської команди "Минай" Ігор Харковщенко поділились своїми коментарям після матчу у Кубку України
// 18.07.2018
<a href='/Info/?id=92732' >У Рівному патрульним розминку провела чемпіонка [ФОТО]</a>

У Рівному патрульним розминку провела чемпіонка [ФОТО] (переглядів: 387)

Сьогодні, 18 липня, в гості до працівників роти тактико-оперативного реагування завітала видатна рівненська спортсменка Іванна Крупеня.