rivne1.tv / Проекти / Весільний ажіотаж /
// 21.09.2016

Незвичайні весільні традиції народів світу

Незвичайні весільні традиції народів світу У кожного народу є свої звичаї і традиції і дуже часто вони не мають абсолютно нічого спільного зі звичними нам.

Шотландська традиція: наречена в багнюці. У шотландців, з нашої точки зору, дуже неординарне уявлення про те, як повинна виглядати наречена. Її, всю красиву, в білосніжному вбранні та фаті, слід вимазати брудом. Вважається, що чим сильніше вимазати наречену, тим менше бруду буде у відносинах у новоспеченої сім’ї. Сам ритуал так само вельми незвичайний. Усі присутні гості дуже старанно вимазують наречену сажею, закидають брудом, обливають її вбрання всілякими соусами. Саме в такому вигляді красуні-нареченій і належить пройти через все місто. При цьому вона зобов’язана відвідувати всі паби, які трапляються на її шляху.
В англійському королівстві Уельс деяким часом раніше була популярна така традиція, де наречених зв'язували мотузкою і залишали так на весь святковий вечір. Якщо за весь день мотузка не змогла розв'язатися, то це свідчило про міцної і дружної сім'ї.
Китайський ритуал: плач нареченої і рідних. Цей обряд починається за 30 днів до весільної церемонії. Наречена зобов’язана плакати під голосіння. Кожен день вона плаче по 30 хвилин. Через 10 днів до плачу майбутньої нареченої приєднується її мати, а напередодні весілля до нареченої приєднуються всі інші члени сім’ї жіночої статі.


pic
Німецька традиція: биття посуду. А ось таку традицію, думаю, багато народів підтримали б. На думку німців, в нове сімейне життя молодята повинні вступати з усіма новими речами. Так, після гуляння весь посуд, брудні тарілки і стакани, не миються, а розбиваються і потім, з чистою совістю, викидаються.


pic
В Австрії біля РАГСу молодята повинні в обов'язковому порядку видавати якомога більше шуму для того, щоб відлякати різну нечисть. Саме тому до всіх святковим машин кріпляться жерстяні банки та інший непотріб.

pic
Руслана Онищук
переглядів: 825

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 25.11.2016
<a href='/Info/?id=74926' >17 прикмет перед весіллям</a>

17 прикмет перед весіллям (переглядів: 1580)

Незабобонних людей в Україні майже немає. Але якщо ви й не вірите у весільні прикмети, ознайомитися з ними все одно цікаво.
// 10.10.2016
<a href='/Info/?id=72759' >Маленькі гості на дорослому святі</a>

Маленькі гості на дорослому святі (переглядів: 762)

Найчастіше дітей беруть, тому що їм хочеться побувати на святі, а батьки не мають можливості залишити своє чадо з кимось із близьких. Однак дитині можна відвести в церемонії і самому торжестві окрему роль. Є маса варіантів, як задіяти дитину в весіллі, щоб їй було цікаво, а молодим радісно.
// 05.10.2016
<a href='/Info/?id=72613' >Азербайджанське весілля</a>

Азербайджанське весілля (переглядів: 603)

Укладення шлюбу, створення сім'ї у всіх країнах з давніх часів вважалося найважливішою подією в житті людини, адже це знаменувало перехід в новий статус і швидке народження потомства.
// 03.10.2016
<a href='/Info/?id=72475' >Види весільної фати </a>

Види весільної фати (переглядів: 819)

Фата з'явилася на Близькому Сході і служила захистом від вітру і сонця пустелі і одночасно охороняла цнотливість жінок за часів, коли єдиним законом була сила.