Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Новини /


// 20.11.2013

теги: Рівнеоблводоканал, рентабельність, збитковість

Кому потрібний збитковий "Рівнеоблводоканал"?

Кому потрібний збитковий "Рівнеоблводоканал"? Рівняни заборгували понад 13 мільйонів гривень за водопостачання та водовідведення. Однак ще більший борг висить за Державою. Відтак, підприємство опинилося у борговій ямі, адже тарифи не переглядали кілька років. З від'ємними показниками підприємство виявилось важким тягарем для обласної влади, його таки вирішили позбутись.

Що робити зі збитковим Рівнеоблводоканалом? До цього питання знову повернулися депутати обласної ради. Ще у 2011 році вони прийняли рішення про його передачу у власність територіальної громади Рівного. Однак, вже на першій робочій нараді міський голова виступив проти такої перспективи.

Володимир Хомко пропонує цей тягар розділити навпіл. Принаймні, допоки не переглянуть тарифи. А це зробити поки що неможливо, запевняє директор підприємства Андрій Карауш.

Нині держава заборгувала водопостачальному підприємству 139 мільйонів гривень. Фахівці кажуть, борги підприємства списує лише АЗОТ.

Депутати обласної ради наголосили, яке б рішення не прийняли, обов'язково потрібно зберегти пільги для мешканців району, звідки іде відбір води та вжити заходів щодо будівництва на р.Горинь шлюзів-регуляторів. Після дискусії, члени робочої групи спільні в одному - місто і справді не потягне збиткове підприємство.

Вислухавши всі думки та пропозиції фахівців і депутатів, робоча група вирішила вивчити усі матеріали, особливо фінансове становище підприємства. Остаточні рекомендації прийматимуть вже наступного понеділка.

Олена Семенович, Ігор Прокопчук
переглядів: 2081 / коментарів: 3

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі

avatar
20.11.13 17:47 Анонім пише:
Хай Новак розкаже, як рык назад водоканал БЕЗКОШТОВНО робив на фірму його недолугого синочка воду та напірну каналізацію, загалом роботи з матеріалами потягли понад 80 тис. грн. А синочок катається на БМВ Х5, останньої серії... Ось через таких от НОВАКІВ, ЮХИМЕНКІВ, ХОМКІВ та цілої когорти суддів, прокурорів та високих чиновників, яким роботи робляться БЕЗКОШТОВНО, страждає підприємство.
Все б нічого, але тариф малий, зарплати немає ще за червень... Ще рік такої роботи - і місто буде просто без води. Тоді Хомко буде вже говорити по іншому, якщо до того часу свердловину у себе на Кибалюка,5 не просвердлить...

avatar
21.11.13 09:18 Микола пише:
Прийде Свобода буде порядок і не буде збитків. Слава Україні!

avatar
21.11.13 14:57 Анонім пише:
Свобода тільки щоб попіаритись!А наділі одні приписи!!!!Інші публікації у розділі:

// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91869' >Як визначити, хто з рівненських продавців торгує домашнім, а хто - перекупом? [ВІДЕО]</a>

Як визначити, хто з рівненських продавців торгує домашнім, а хто - перекупом? [ВІДЕО] (переглядів: 521)

А ви довіряєте продавцям, у яких купуєте продукти харчування? А ви впевнені у тому, що вас не обманули і продали свіже та якісне?
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91868' >Дурдом, ЛГБТ і прокурор "для краси": Рівнерада засідала і вирішувала  [ВІДЕО]</a>

Дурдом, ЛГБТ і прокурор "для краси": Рівнерада засідала і вирішувала [ВІДЕО] (переглядів: 171)

Міська рада програла в суді 8 мільйонів гривень, депутати проти нетрадиційного виховання дітей у школах і чому дідуся із сесії Рівнеради виганяв міський голова та кликав охорону - дивіться у сюжеті.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91865' >Які традиції у рівненських рідновірів на день літнього сонцестояння? [ВІДЕО]</a>

Які традиції у рівненських рідновірів на день літнього сонцестояння? [ВІДЕО] (переглядів: 776)

Сьогодні, 21 червня, день літнього сонцестояння. Він належить до язичницьких свят. Для наших предків воно означало найвищий розквіт усіх сил природи. Цього дня вони стрибали через вогонь, плели вінки, а також просили для себе гарної долі. Хоч не усі традиції цього свята дожили до сьогоднення, та нашим журналістам вдалось відшукати найцікавіше.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91862' >Куди рівняни вирушають у відпустку та скільки це коштує? [ВІДЕО]</a>

Куди рівняни вирушають у відпустку та скільки це коштує? [ВІДЕО] (переглядів: 146)

Сезон відпусток у розпалі. Відтак рівняни вирушають на відпочинок. Одні обирають морський бриз за кордоном інші гори та ліси на теренах України. Ціни різні втім цьогоріч доступні кажуть туроператори.