У мережі рідні та колеги рівнянина Сергія Вітошка поширють дописи-благання про допомогу. Досвідчений, високопрофесійний педагог, чудова людина, батько трьох дітей впав у кому.

Наразі чоловік без свідомості та перебуває у реанімації. На лікування щодня потрібні великі кошти, яких сім'я не має і просить про допомогу усіх небайдужих. 

Мій тато, Вітошко Сергій Іванович, зараз знаходиться в комі, без свідомості, реанімаційний стан. Прошу всіх небайдужих допомгти, - йдеться у повідомленні на сторінці Олексія Вітошка у Фейсбуці. 

"Майстер виробничого навчання Рівненського центру ПТО ДСЗ, досвідчений, високопрофесійний педагог, чудова людина, батько трьох дітей – Сергій Іванович ВІТОШКО перебуває у комі, без свідомості (постреанімаційний стан). Попереднє лікування передбачає довгострокову реабілітацію у м. Київ. Родина потребує підтримки та понад усе прагне врятувати життя свого батька і чоловіка", - написали на сторінці центру Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Номер картки дружини:

5168 7574 1867 0610

Вітошко Світлана Василівна 

Не будьте байдужі до чужого горя, давайте разом допоможемо! 

Читайте також: Маленька Софійка потребує допомоги у боротьбі з важкою недугою