Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Компенсація за падіння на ожеледиці. Чи можливе це для рівнян? (ВІДЕО)

Компенсація за падіння на ожеледиці. Чи можливе це для рівнян? (ВІДЕО)

фото ілюстративне
Послизнулися і впали на ожеледиці? А ще й зазнали травм? За це вам можуть виплатити як матеріальну, так і моральну компенсацію. Однак, для цього потрібно зафіксувати факт та підтвердити його документально. Більше про цю процедуру дивіться далі.

Випав дощ або ж мокрий сніг, а згодом стовпчик термометра показав мінусову температуру. Готуйтеся до ожеледиці, на дорогах і не тільки. Через не вчасно розчищений тротуар зазнав травм і рівнянин Анатолій Вовк.

Однак, тепер за це можна отримати компенсацію. Для цього необхідно: зафіксувати місце події, пошукати свідків та чи зафіксовано це на камеру відеоспостереження. Після цього постраждалому треба: викликати швидку допомогу, аби зафіксували причину, звернутися до травмпункту і зберігати усі чеки на ліки, довідки та документи. Коли ж цю процедуру виконано, настає найцікавіше

Дивіться також: У Рівному жінка народила сина і на наступний день покинула його (ВІДЕО)

Додає, за такі звернення судовий збір не сплачується. А якщо феміда визнає, що балансоутримувач є винен, останній має сплатити 1700 гривень штрафу в держбюджет та компенсувати усі витрати постраждалого. В свою чергу лікарі кажуть, за день близько 50-ти людей звертається у травмпункт.

Лікар каже, щоб не зазнати травм на ожеледиці потрібно носити зручне взуття з хорошим зчепленням з землею. А якщо вже впали, то знати що за це передбачена компенсація і ризикнути її отримати.

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: