фото ілюстративне
Через загострення епідемічної ситуації, що склалась у Китаї з поширенням смертельно небезпечного коронавірусу (2019-nCoV), громадянам України рекомендують тимчасово утриматися від поїздок до провінції Хубей та м. Ухань, де є найбільший ризик зараження.

Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області звертається до керівників органів та організацій, які організовують та здійснюють ділові та туристичні поїздки, культурний обмін, а також до громадян, які планують виїзд до Китайської Народної Республіки, з рекомендацією утриматися від подорожей до Китайської Народної Республіки до стабілізації епідемічної ситуації щодо захворювання людей на інфекцію, спричинену коронавірусом 2019-nCoV.

Слід зазначити, що в нашій області розроблено та затверджено обласний план оперативного реагування на випадок занесення та поширення на території Рівненської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на 2020 рік, а також утворено обласний оперативний штаб, затверджено склад та положення обласної тимчасової протиепідемічної комісії при облдержадміністрації.

Читайте також: "Зсередини карантину": в яких умовах живуть евакуйовані українці з Китаю