Біла тканина завжди виглядає благородно. Але в неї є один недолік - вона швидко втрачає колір, та й плями на біле посадити легше. Як прибрати плями і зробити тканину ідеально білою?

 Досвідчені господині рекомендують використовувати синтетичні відбілювачі в самому крайньому випадку, тому що вони псують тканину. Краще використовувати домашні засоби, а після прання сушити білизну на відкритому сонці.

Додайте в прання аспірин

Розчиніть у воді 5 таблеток аспірину і замочіть в ній білі речі. Скільки замочувати? Дивіться по ситуації. Коли плями зникнуть, просто виперіть білизну звичним способом.

Читайте також: Як правильно доглядати за пральною машиною

Виперіть речі в харчовій соді

Відмінний відбілювач - харчова сода. Вона допоможе повернути вашій білизні ідеально білий колір. У 4 л води додайте 1 стакан харчової соди. У цьому розчині можна як замочувати речі, так і прати.

Лимонний сік під час полоскання

Налийте 1 склянку лимонного соку при полосканні білизни. Або розчиніть його в гарячій воді і замочіть речі в розчині на ніч.

Оцет на забруднені місця

Нанесіть на плями звичайний оцет, він допоможе прибрати їх. А запах піде по мірі випаровування рідини, але якщо ви сильно переживаєте, то виперіть потім речі звичайним способом.

Читайте також: Фрукти та овочі, які не можна зберігати разом

Засіб для миття посуду замість порошку

Виперіть речі в засобі для миття посуду. Воно чудово відбілює. А ще воно прекрасно виводить жирні плями.

Перекис водню замість відбілювача

Перекис водню заслужив почесне місце в господарстві. Його використовують для очищення самих різних забруднень. Також добре він справляється з плямами на білому одязі.

Не використовуйте кондиціонер і порошок

Якщо ви перете речі у відбілювачі, то краще не використовувати кондиціонер і порошок. Вони забивають тканину і заважають відбілюванню.