Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Водійські права без проходження автошколи. На рівнян чекають нововведення (ВІДЕО)

Водійські права без проходження автошколи. На рівнян чекають нововведення (ВІДЕО)

Екзамени та водійські права без проходження автошколи. Таке пропонує заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальних послуг України. За словами чиновника, це пришвидшить процедуру отримання водійського посвідчення. Кожна людина має право на вибір: проходити навчання в автошколі, або ж одразу складати іспити. Про можливе нововведення дивіться у сюжеті Інеси Пославської.

У сервісному центрі МВС складають теоретичний іспит для отримання водійських прав. З 14-ти людей склав лише один Андрій Ящук.

Хлопець готувався півтора року, а ще проходив спеціалізоване навчання. У сервісному центрі кажуть, з першого разу теоретичний іспит складають не всі. Лише найсильніші.

Всі вони проходили навчання в автошколі. Та незабаром відсоток може змінитися, адже в Україні хочуть відмінити обов'язкове навчання в автошколі. Про це на своїй сторінці у Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе. Він пропонує

А ще замінити платне 140 годинне навчання в автошколі на 40-годинне добровільне, або ж самостійне. У рівненській автошколі дивуються таким ймовірним змінам. Кажуть, на відміну від самостійного навчання, на курсах викладач наводить ситуативні завдання та ділиться власним досвідом.

20-річна Марія не пропускає жодне заняття в автошколі. Каже, самостійно вивчити теорію може, а от використати знання правил дорожнього руху будучи за кермом, без допомоги інструктора - складно. Втім, переконана, прийдешні зміни в отриманні водійських посвідчень, мають право на існування.

Гончарук Олексій хоч і проходив спеціалізоване навчання з правил дорожнього руху, та все ж допустив три помилки з можливих двох, у теоретичному іспиті. Хлопець каже, завадило хвилювання.

Додає, навчання в автошколі повинне бути обов'язкове.

А от Андрій Ящук, якому вдалося скласти теорію з першого разу, переконаний, і без автошколи можна навчитися їздити за кермом. Тому відвідування занять не обов'язкове.

У Рівненському сервісному центрі розповідають, кожен може пройти теоретичне тестування з правил дорожнього руху навіть вдома.

Щодо практичної частини - водіння, то її проходження чиновники планують залишити. Коли запрацюють нововведення поки що невідомо. Проект, який нібито має покращити та пришвидшити процедуру отримання водійського посвідчення, знаходиться на стадії обговорення.

Дивіться також: 

Вболівальник "Вереса" потребує допомоги донорів (ВІДЕО)
 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: