У Рівному співробітники Служби безпеки України у межах захисту бізнесу та протидії корупції викрили на систематичних хабарях посадову особу Центру первинної медико-санітарної допомоги "Центральний".

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисниця, яка займає відповідальну посаду, вимагала гроші від колег за не звільнення з роботи за порушення трудового законодавства. Вартість такого «сприяння» залежала від посадового окладу співробітників.

Правоохоронці затримали чиновницю на робочому місці під час одержання чергового хабаря.

Встановлено, що працівник відділу кадрів вимагала та отримала від медичної сестри неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму 60 тис.грн. за невчинення в її інтересах дій, пов’язаних з реальним обліком робочого часу, не вжиття заходів до звільнення останньої з роботи, у зв’язку з постійною відсутністю на робочому місці.

Раніше оперативники СБУ задокументували кілька фактів одержання нею різних сум неправомірної вигоди. За попередньою інформацією у такий спосіб зловмисниця встигла збагатитися на шістдесят тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правоохоронці розповіли, у кого вимагав хабар Ігор Мічуда

У межах відкритого кримінального провадження чиновниці повідомлено про підозру в скоєнні злочину передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Наразі перевіряється інформація про причетність до протиправної діяльності інших посадових осіб Центру.
Заходи із викриття та затримання зловмисниці проводились спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Рівненської місцевої прокуратури. 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber