Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Костопільському районі тестують телемедицину

У Костопільському районі тестують телемедицину

Півдоби у сільській амбулаторії тривав прямий зв’язок - Злазне, Рівне, Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска у Києві.

У селі Злазне Костопільського району тестують телемедицину. Завідувачка Злазненської амбулаторії Алла Остапчук переконана, що консультація із вузькопрофільними спеціалістами в онлайн режимі зекономить час та кошти пацієнтів.

Кілька лікарів одночасно обговорюють складний випадок та методи лікування пацієнта. За допомогою телекомунікаційних пристроїв та спеціальної комп’ютерної програми фахівці обласних центрів отримують результати обстежень - рентген знімок, комп’ютерну томографію, кардіограму.

За цими даними можна встановити точний діагноз та окреслити вірні кроки лікування. У звичному робочому режимі телемедицина у селі Злазне запрацює вже у лютому. Для решти 34-х сільських амбулаторій, що будують в області, - у березні.

У медзакладах вторинного та третинного рівнів вже визначено перелік лікарів, котрі консультуватимуть колег з глибинки за профільними напрямами. Відомо, що  в область вже надійшло 11 мільйонів гривень на запровадження телемедицини на селі.

Читайте ще: 

Марафон змін: що варто очікувати рівнянам від електронної медицини

У Бугрині знайшли лікаря для половини громади

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: