Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Стрічку про Першу світову війну від володаря трьох премій Оскар покажуть у Рівному

Стрічку про Першу світову війну від володаря трьох премій Оскар покажуть у Рівному

Завтра, 10 лютого, в рамках Фестивалю «Нове британське кіно» відбудеться перегляд документальної стрічки про Першу світову війну «Вони не постаріють» (Великобританія, 2018) від володаря трьох премій Оскар Пітера Джексона.

 Всесвітню популярність він отримав після виходу на екрани кінотрилогії, поставленої за твором Дж. Р. Р. Толкіна «Володар кілець» і «Хоббіт».

В основі фільму лягли кадри з архіву Імперського війського музею в Лондоні. Це були 100 годин чорно-білих зйомок. Режисер перевів плівки в колір і озвучив їх. Розшифрувати слова військових з архівних відео допомагали фахівці читання по губах. Знаменитий режисер заявив, що беручись за фільм він «хотів якомога точніше передати глядачам відчуття війни».

Показ фільму відбудеться в Рівненській обласній бібліотеці для молоді, за адресою вул. Київська, 18. Початок об 14:30, вхід – безкоштовний.

Організатор показу: Рівненська обласна бібліотека для молоді за сприяння міжнародної організації «Британська Рада в Україні» та української кінодистрибуторської компанії «АртХауз Трафік».

Дивіться та читайте ще: 

Унікальну збірку про Пересопницю презентували у Рівному

Рівнянка презентувала дефектологічну "Абетку" (ВІДЕО)

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: