Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Шестеро діток за чотири роки. У подружжя з Рівного народилось дві пари близнюків (ВІДЕО)

Шестеро діток за чотири роки. У подружжя з Рівного народилось дві пари близнюків (ВІДЕО)

Подвійна радість. У сім'ї Скаржанців за чотири роки народилося шість діток, серед них дві пари близнюків. Молода родина мріяла про них ще з одруження.

Маргаритка а де мама?

Крадькома і тихенько Маргарита відкриває двері, щоб ненароком не злякати немовлят. Шестимісячні близнюки, як раз прокинулися.

У сім'ї Скаржанців шестеро діток. Дві донечки та четверо хлопчиків. Найстарша чотирирічна Маргаритка. Батько Віталій розповідає, сам як і дружина, народився у багатодітній родині, тому і свій будинок також уявляв наповненим сімейним затишком та дитячим сміхом. А десь в душі мріяв про народження близнят.

Я дуже давно навіть із дитинства мріяв про близнюків. В нас навіть на весіллі дружкували два близнюки хлопці......Народився першим в нас Філіпчик. Він старший за Марка на три хвилини. Він дивиться, щоб Марк десь ненашкоднічав

Далі Бог ощасливив сімейство донечкою Алісою.

В першу чергу це радість.....кращого немає ніж доглядати своїх діток. В нас немає такого, що це моє це твоє, ми все робимо разом.

А шість місяців назад Валентина та Віталій стали батьками ще двох хлопчиків. Відтак мрія татуся сімейства про близнюків збулася в рази.

Я навіть аналізував за п'ять років, чи були такі ночі, щоб я ліг з вечора і поспав, звичайно прокидаюся. Але ні за що не жалію. Ми щасливі за свою долю.

Безмежне щастя та неабияка радість, - ось так описують батьківство родина Скаржанців. Вони кажуть, що кожна молода сім'я має підходити до цього важливого питання з великою відповідальністю. 

Читайте ще: в Острозі через лікаря дитина народилась мертвою?

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: