Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Робота аж

Робота аж "кипить". Як буде виглядати рівненський стадіон "Авангард" після реконструкції? (ВІДЕО)

Фото Юрій Ойцюсь
Нарешті дочекалися. Рівненський стадіон "Авангард" розпочали реконструювати. Роботи стартували 15 березня. Загальна вартість майже 200 мільйонів гривень. Поки що із міської скарбниці виділили 50 мільйонів. На будівництві побували і наші журналісти.

 За кільканадцять метрів до стадіону робітники обгороджують дорогу для будівельної техніки. Далі стоїть високий паркан за яким робота аж "кипить".

Після цих робіт приступатимуть до наступного етапу, буде демонтаж цегляних стін перегородок і підтрибунних приміщень. Працівники кажуть, є ділянки нормальні, а є такі, які доводиться повністю демонтувати. До слова, востаннє частковий ремонт тут робили у 2008 році.

Згідно проекту усі роботи повинні завершити до травня 2021 року. Ось такий вигляд у майбутньому матиме стадіон, принаймні згідно проекту.

Читайте ще: рівненський "Верес" здобув перемогу в Здолбунові

А це легкоатлетичний манеж, донедавна тут ще займалися спортсмени. Сама зала у жахливому стані, обдерті стіни,холод та грибок.

У майбутньому цей зал мають з'єднати з іншим, обладнати роздягальні та душові.

Реконструйований стадіон повинен відповідати всім загальноприйнятим стандартам і стати придатним для проведення міжнародних змагань. У проекті передбачено 8 бігових доріжок і 110-метровий критий легкоатлетичний манеж на 3 доріжки, зал для проведення змагань з важкої атлетики. Поки що із міської скарбниці виділили 50 мільйонів. Загальна вартість майже 200 мільйонів гривень.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: