Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівнянам, які не уклали договір із сімейним лікарем не будуть надавати медичну допомогу? (ВІДЕО)

Рівнянам, які не уклали договір із сімейним лікарем не будуть надавати медичну допомогу? (ВІДЕО)

Фото ілюстративне
Без грошей та медичних послуг. Міністерство охорони здоров'я припиняє фінансування тих пацієнтів, які не підписали декларацію із сімейним лікарем. А це означає, що такі громадяни зможуть отримати тільки невідкладну медичну допомогу. Такі нововведення мали запрацювати уже з 1 квітня. Чи дійсно це так дізнавалися Любов Данча.

 Більше 75 відсотків рівнян вже уклали договір з сімейним лікарем. Відтак, ці пацієнти тепер відносяться до зеленого списку. На кожного держава виділяє 360 гривень. Інші громадяни, які не підписали декларацію з лікарем входять до червоного списку. Останніх вже з 1 квітня МОЗ мало припинити фінансувати.

Остаточно вступити в дію проект повинен уже з 1 липня. Тоді, ті громадяни, які так і не укладуть договір будуть мати право тільки на невідкладну медичну допомогу.

Дивіться також: чи готові сільські школи Рівненщини до нового харчування за Клопотенком? (ВІДЕО)

У таких пацієнтів, також можуть виникнути проблеми із записом не прийом. Адже, в першу чергу будуть обслуговувати тих, хто підписав договір із лікарем.

В гіршому випадку, пацієнт просто буде чекати в черзі, поки лікар прийме своїх пацієнтів. Самі ж рівняни такими нововведеннями не задоволені, кажуть медичну допомогу мають право отримати кожен.

Тому аби уникнути неприємностей у майбутньому, лікарі наголошують на тому аби громадяни не зволікали із вибром свого сімейного лікаря. Аби не залишитися без медичної допомоги.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: