Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Чи готові сільські школи Рівненщини до нового харчування за Клопотенком? (ВІДЕО)

Чи готові сільські школи Рівненщини до нового харчування за Клопотенком? (ВІДЕО)

Докорінно змінити шкільне харчування. Наприкінці минулого тижня Рівне відвідав відомий український кухар Євген Клопотенко. Каже, його мета - аби в шкільних їдальнях готували якіснішу, кориснішу та смачнішу їжу. Кухарі навчальних закладів мало не розірвали Клопотенка, правда - від захвату. І поки у Рівному готуються впроваджувати зміни,чи готові до них у школах сільських? Давайте подивимось у сюжеті.

У Великожитинській гімназії меню для школярів розписане на тиждень вперед.

Зайвого не наварюють, і не насмажують.

Суп з пельменями, котлети, макарони, відварна ковбаса, салати - із капусти та буряка, смажена курка - так годують дітей у Житині. Кухар Євген Клопотенко, який нещодавно приїжджав у Рівне, переконаний - більшість із цього списку треба викинути геть. Їжа пересмажена, і за 70 років раціон шкільного меню не змінився. Каже, здебільшого то їжа без життя. Відтак, діти голодні, або ж їдять неохоче.

Олександр Жуковський - у батьківському комітеті і сам професійний кухар. Каже, батьки й до цього намагалися вирішувати проблеми із харчуванням дітей.

Найгірше, що можна побачити в дитячій тарілці - сосиски, каже Клопотенко.

Смажені котлети і розсольники, супи, які переварюються, із засмажкою, яка до губ липне, і каші, які зліплюються - наступні в переліку у смітник харчової історії.

Якщо у Рівному вже готові до змін, то чи готові у школах сільських? Кухарка Леся Яблонська каже - не такі темні і далекі від цивілізації у селах, як комусь здається. Несе книгу рецептів Клопотенка. Її не лише встигли роздрукувати, але й обговорити деякі страви.

І вже розуміють, - готувати доведеться довше.

А от проблеми будуть із приготуванням нових страв, але причина не у бажанні кухарів, а у техніці.

Дивіться також: шніцель з цибулею та суп Мінестроне: яким має бути меню у школах Рівного? (ВІДЕО)

Директор гімназії Тетяна Шахрайчук каже....

Євген Клопотенко каже, не все негодяще у шкільному меню, деякі страви можна і навіть треба залишити.

У страв дивні назви - та просте приготування. Наприклад, табуле...

Каже, хоче, щоб діти розвивалися не лише вивчаючи географію чи іноземні мови, але й через їжу. Щоб у дорослому віці колишні школярі не боялися пробувати щось нове.

Цей весь набір є і у Великожитинській гімназії. Тут обід школяра коштує в середньому 10 гривень. Євген Клопотенко каже, зміни, які пропонує він, бюджет не збільшать. Та смачніше точно буде. А присмачуватиме...

Євген Клопотенко розповідає, у Києві провели тест на 5-ти їдальнях, які тимчасово перейшли на нове харчування. В результаті, якщо на початку в шкільну їдальню приходило 30 відсотків дітей, то після змін їх стало більше - 50 відсотків. У Великому Житині на Рівненщині вводити нове меню почнуть з більш простих страв. І спостерігатимуть, чи смакуватимуть кулінарні новинки дітям.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: