Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненський школяр здобув

Рівненський школяр здобув "золото" на міжнародному конкурсі в Китаї

Вихованець Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Владислав Парфенюк у складі команди МАН України брав участь у третьому конкурсі командних проектів «Belt & Road Teenager Maker Camp and Teacher Workshop».

Захід проходив в кінці вересня в китайському місті Наньнін. Окрім нашого земляка, медалі та дипломи за найкращі розробки отримали ще четверо юних українських науковців.

Разом зі своїм молодим колегою з Дніпра наш Владислав Парфенюк змагався в категорії «Мистецтво електронних схем». Решта манівці з України змагалися у двох інших категоріях: «Креативне програмування» та «Мистецтво друку».

Загалом у міжнародниї інтелектуальних змаганнях взяли участь двісті юних науковців з 33 країн світу. Їх поділили на 56 міжнародних команд, котрі конкурували між собою у восьми секціях. Крім категорій, в яких показали високі результати представники України, були також «Відеовиробництво», «Мистецтво моделювання», «Розумний робот», «Кольорова хімія» та «Авіамоделювання».

Дивіться також: перевірка знань: рівненські вчителі складатимуть ЗНО?

Вперше у межах конкурсу фахівці «UF Incubator» провели тренінги «Життєздатний проєкт». Новацією у змаганні також стала заснована спеціальна нагорода. Нею відзначили 24 учасники з Азербайджану, Туреччини, Чехії, Китаю, Коста-Ріки, Філіппін, Камбоджі та Уганди. Учасники отримали сертифікати на участь у міжнародному стартап-таборі «Junior Startup Camp 2020», що відбудеться восени наступного року.

У рамках конкурсу відбулося щорічне засідання Міжнародного координаційного комітету з наукової освіти у рамках ініціативи «Один пояс – один шлях». Де українська сторона ініціювала проведення заходів для розвитку підприємницького мислення молоді на прикладі діяльності «UF Incubator».

Довідково. Владислав Парфенюк навчається в 10 класі Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату. Керівниками його наукової діяльності є Віталій Янішевський та Андрій Заморський.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: